Strona główna » A może w góry?
Ciekawe

A może w góry?

Wypoczynek w górach to idealna opcja na zimowy urlop. W Polsce mamy wiele możliwości spędzenia tego czasu właśnie w miejscowościach podgórskich. Wybierając pośród wielu pasm warto zwrócić uwagę n najwyższe góry w Polsce – Tatry. Miejscowości położone w ich pobliżu kuszą wspaniałymi widokami, możliwością aktywnych wycieczek pieszych i poznawaniem folkloru. Jednym z piękniejszych i wartych odwiedzenia miejsc jest bez wątpienia Bukowina Tatrzańska.
W Bukowinie turysta znajdzie wszystko, czego potrzebuje: szeroki wachlarz hoteli i punktów gastronomicznych, liczne stoki narciarskie. W sezonie letnim i zimowym odbywa się tu wiele imprez plenerowych.

Co robić w Bukowinie?

Będąc w Bukowinie warto przede wszystkim poznać okolicę – wokół miasta rozciąga się gęsta sieć ścieżek pieszych, które pozwolą na poznanie tego wspaniałego miejsca. Osoby aktywne powinny skorzystać z bogatej oferty stoków narciarskich, ale też licznych stadnin koni. Po aktywnym dniu nasze siły zregenerujemy w jednej z licznych karczm czy restauracji. W punktach gastronomicznych serwowane są liczne, regionalne przysmaki. Szukasz miejsca w wytwornym pensjonacie? Sprawdź nasza ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.