Strona główna » Avon -czy ciągle jest popularny w Polsce?
Zdrowie i Uroda

Avon -czy ciągle jest popularny w Polsce?

Rozkwit marketingu sieciowego w Polsce nastąpił w latach 90. Wtedy to Polacy poznali nową formę zarabiania pieniędzy, tak różną od pracy na etacie. Wystarczyło być ambitną i obrotną osobą, aby zbudować dobrze prosperujący interes. Zacznijmy jednak od początku – czym jest marketing sieciowy?
 

Wbrew plotkom, nie jest to piramida finansowa

Dlaczego? W piramidzie finansowej osoby na dole finansują te na górze, wkładają pieniądze w zamian za mglistą wizję zarobku w postaci lokat czy jednostek. W marketingu sieciowym na początku płacisz 0 zł, nie musisz wydawać żadnych pieniędzy ani teraz, ani później. Sprzedajesz produkty, które oferuje firma i otrzymujesz procent ze sprzedaży. Tak właśnie jest w Avon. Jako konsultantka Avon zarabiasz od 15% wartości zamówienia aż do 40%. To takie proste! Ile dokładnie zarobisz? Progi prezentują się następująco:
-wartość zamówienia od 0 do 159 zł – rabat 15%,
-wartość zamówienia od 160 zł do 259,99 zł – rabat 20%,
-wartość zamówienia od 260 zł do 559,99 zł – rabat 25%,
-wartość zamówienia od 560 zł do 1059,99 zł – rabat 30%,
-wartość zamówienia od 1060 zł do 3059,99 zł – rabat 35%,
-wartość zamówienia powyżej 3060 zł – rabat 40%.
Jak widzisz, im więcej osób namówisz do skorzystania z oferty Avon, tym większy będzie Twój zarobek. Jednak czy warto zostać konsultantką Avon? Czy Avon jest ciągle popularny w Polsce?

TAK,  Avon przez ostatnie dwadzieścia parę lat wyrobił sobie markę

Jako firma produkująca dobre kosmetyki w przystępnych cenach. Poza tym Twoje wyniki tak naprawdę będą zależały od Ciebie. To Ty jako konsultantka będziesz najlepszą wizytówką firmy Avon. Używając jej kosmetyków na co dzień, nosząc makijaż wykonany produktami Avon czy pachnąc jej perfumami, jesteś chodzącą reklamą swojego biznesu. Prezentuj się dobrze, a Twoje znajome same będą Cię pytać, skąd wzięłaś ten fajny odcień szminki czy czym tak ładnie pachniesz.
To jest najlepsze w byciu konsultantką Avon – tutaj wszystko zależy od Ciebie, od Twojej pomysłowości, pracowitości, przedsiębiorczości. Jeśli nie masz czasu, to też dobrze, możesz sobie po prostu dorobić trochę pieniędzy do domowego budżetu, zajmując się prezentacją produktów po godzinach. W czasach, gdzie ciężko o znalezienie pracy dorywczej w elastycznych godzinach, gdzie naprawdę wypłacają pensję, bycie konsultantką Avon to skarb. Avon rozumie kobiety i daje im szansę na rozwinięcie skrzydeł. Z kolei, jeśli masz duże ambicje, to świetnie, bo w Avon nie masz żadnych limitów jako konsultantka – możesz zarobić tyle, ile chcesz!
Jak zostać konsultantką Avon? Zajrzyj na moje-kosmetyki.eu.