Strona główna » Awaria samochodu w czasie jazdy?
Ciekawe

Awaria samochodu w czasie jazdy?

Każda wypożyczalnia samochodów Szczecin posiada pełny pakiet ubezpieczenia na swoje samochody. OC, AC, a przede wszystkim ubezpieczenie asisstance, konieczne w przypadku awarii na drodze.

Przebita opona, usterka silnika czy inne przypadki uniemożliwiające dalszą jazdę?

Kierowca i podróżni nie muszą się tym martwić. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy i na miejsce przyjedzie pomoc drogowa. Jeśli podróż tym samochodem nie będzie możliwa, laweta zabierze go do warsztatu, a klienci otrzymają równoważny samochód zastępczy. Taki komfort psychiczny pozwala w pełni cieszyć się dalekim wyjazdem, bez lęku o to czy nasz starszy samochód sobie z nim poradzi.

Komfort jazdy samochodem z wypożyczalni

Klienci stawiają coraz większe wymagania, którym wypożyczalnia samochodów musi sprostać. Dlatego w ich ofercie znajdziemy wyłącznie kilkuletnie i bardzo komfortowo wyposażone samochody. Klimatronic, wbudowana nawigacja, ekrany LCD dla pasażerów, duża liczba gniazdek 12V, a także CB radio, przyciemniane szyby, światła ksenonowe i wiele innych udogodnień dla kierowcy i pasażerów.
Biorąc pod uwagę wyposażenie samochodów, nie trudno się dziwić że taki wynajem aut cieszy się popularnością, a pojazdy są rezerwowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Warto tak właśnie postępować, jeśli zależy Państwu na podróży upatrzonym modelem auta i uzyskaniem konkurencyjnej ceny za wypożyczenie