Strona główna » Czym zaskoczyć gości na weselu?
Ciekawe

Czym zaskoczyć gości na weselu?

Dzisiejsze wesela różnią się od tych sprzed kilkunastu lat. Dziś nie wystarczy grająca kapela, suto zastawiony stół i napoje wyskokowe. Goście są wymagający i oczekują ciekawych atrakcji, z kolei państwo młodzi chcąc pokazać się z jak najlepszej strony, stają na głowie, by im te atrakcje zapewnić.

Niezastąpiona fotobudka

Kiedyś furorę na weselu robił fotograf. Nieco później przyjęcie weselne bez kamerzysty nie miało szans powodzenia. Dziś jedna i druga opcja odchodzą powoli do lamusa, jednak zdjęcia z wesela są nadal na topie za sprawą fotobudki. To niepozorne urządzenie zaskarbiło sobie serca Polaków, a impreza weselna bez niego traci swój urok. Fotobudka to nic innego, jak automat do robienia zdjęć. Ma jednak tyle zastosowań, a poprzez prostotę działania i efekty końcowe sprawia tyle radości, że stała się niejako atrybutem wesel, choć trzeba wiedzieć, że równie dobrze fotobudki sprawdzają się na imprezach integracyjnych, urodzinach najmłodszych, czy nawet targach i jarmarkach. Popularność automatów do zdjęć jest tak duża, że oferują je dodatkowo za niewielką opłatą do przyjęcia weselnego lokale, czy wcześniej wspomniani kamerzyści.

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec na weselu kojarzy się wszystkim z romantycznym utworem, przy którym wpatrzona w siebie para młoda kołysze się rytmicznie, rozpoczynając niejako swoje przyjęcie. Dziś ten obrazek to już rzadkość. Państwo młodzi, aby zaskoczyć swoich gości wymyślają inne formy pierwszego tańca. Trzeba przyznać, że pole do popisu jest duże, a efekt prawie zawsze jest zadowalający. Niestandardowe powitanie zaproszonych gości szalonym pierwszym tańcem, to dobra zabawa tak dla gości, jak i młodych.

A może pokaz?

Zdarza się, że para młoda na swoim weselu organizuje dla gości ciekawy przerywnik w postaci pokazu. Tego typu występy mogą być różne. Najczęściej jest to pokaz barmański, pokaz tańca, czy występ znanego artysty. Zdarza się, że opłacany jest celebryta, który wciela się w rolę konferansjera i wodzireja, choć to zdarza się praktycznie tylko na przyjęciach w dużych miastach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – SMOVE

Upominki zawsze w cenie

Fotobudka, czy pokazy to jedno, a upominki dla gości drugie. Drobny prezent nawiązujący do uroczystości może mieć różną formę. Wszystko zależy od pomysłowości młodych. Zdarza się, że takie upominki są personalizowane pod poszczególnych gości, co sprawia jeszcze większa radość.

Każda atrakcja urozmaicająca wesele ma sprawiać przyjemność tak gościom, jak i parze młodej. Możliwości są nieograniczone. Ważne żeby się dobrze bawić i przez długie lata wspominać ten wyjątkowy dzień.