Strona główna » Dbanie o auto nie jest trudne. Systematyczność kluczem do sprawnego pojazdu. DbamToMam – środki do pielęgnacji samochodu
Motoryzacja

Dbanie o auto nie jest trudne. Systematyczność kluczem do sprawnego pojazdu. DbamToMam – środki do pielęgnacji samochodu

Jak dbać o auto? Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Wystarczy systematyczność, wiedza o swoim aucie i niewielkie nakłady finansowe. Znajomość własnego samochodu pomaga szybciej zweryfikować ewentualną awarię, a nawet interwencję wcześniej. Wymiana oleju zgodnie z zaleceniami producenta, tankowanie dobrej jakości paliwa, a także spokojna i zrównoważona jazda, pozwoli na przedłużenie żywotności wszystkich podzespołów. Zatem jak dbać o auto, aby cieszyć się nim przez długie lata? 

Sklep DbamToMam – wszystkie najlepsze preparaty do ochrony samochodu w jednym miejscu

Szukałeś sklepu, w którym znajdziesz oleje, filtry, środki chemiczne i akcesoria do samochodu, bez konieczności kupowania na raty w innych sklepach? Dbamtomam powstał z myślą o kierowcach, którzy w szczególności chcą móc pielęgnować swój pojazd. Najlepsze marki kosmetyków, płynów i chemii do samochodu w atrakcyjnej cenie i z szybką dostawą do domu, abyś mógł oddać się swojej pasji. Jazda pachnących i świeżo po przeglądzie autem jest znacznie przyjemniejsza dla Ciebie i współpasażerów. Coroczne przeglądy u mechanika, to istotny element utrzymania auta w dobrej kondycji. Dzięki temu będziemy na bieżąco z tym, co z czasem ulega eksploatacji. 

Przekonaj się o jakości produktów ze sklepu DbamToMam

Jakość równa się niezawodność. Wysokiej klasy oleje pomogą utrzymać w czystości elementy silnika i zapewnią mu odpowiednie smarowanie. Oleje 5w40 silnikowe do samochodu mogą być stosowane przez cały rok. Olej zachowuje prawidłową lepkość przy mrozach i upałach. Producenci zalecają wymianę oleju w silniku maksymalnie co 15 tys. km. Jest to spowodowane tym, że z czasem traci on swoje właściwości i w dłuższej perspektywie zaszkodzi silnikowi pojazdu. Stosowanie dobrej jakości oleju silnikowego wraz z płukanką silnika, pomoże zadbać o serce samochodu i bezawaryjną pracę na długie lata. Sprawdź pełną ofertę sklepu DbamToMam na stronie internetowej.