Strona główna » Długość ekspozycji reklam w przypadku różnorodnych modeli stojaków
Biznes

Długość ekspozycji reklam w przypadku różnorodnych modeli stojaków

Jeżeli chodzi o ekspozycję reklam, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach ekspozycja tak naprawdę nie jedno ma imię. W bardzo wielu przypadkach ekspozycja może tak naprawdę oznaczać stały element ozdobny, tymczasowy środek reklamy, albo wyłącznie jednorazowy (chwilowy) manewr reklamowy.

Jakie stojaki wybrać

Stojaki reklamowe powinny być wybierane więc głównie pod kątem długości trwania ekspozycji oraz oczywiście samego miejsca ich usytuowania. Każdy profesjonalny producent stojaków reklamowych powinien mieć w swojej szerokiej ofercie sprzedażowej zarówno stojaki reklamowe krótkoterminowe, średnioterminowe, jak i również stojaki długoterminowe, tak jak http://www.brooklyn.pl/, które w dzisiejszych czasach cieszą się chyba największym zainteresowaniem. Jedne stojaki sprawdzą się, w sytuacji kiedy to będziemy chcieli przeprowadzić kampanię reklamową trwającą pół roku, a zupełnie inne stojaki poradzą sobie nawet przy wieloletnich kampaniach w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Przed zakupem poszczególnych rozwiązań, warto dokładnie odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie stojaki tak naprawdę są nam najbardziej potrzebne i czy nowo zakupione stojaki w 100% spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

Wysoka jakość wykonania

Stojaki reklamowe różnią się między sobą wieloma różnymi parametrami. W pierwszej kolejności zwracać należy naszą uwagę przede wszystkim na grubość materiału. Jak łatwo się domyśleć grubsze stojaki na przykład z plexi będą nie tylko bardziej wytrzymałe, ale co najważniejsze będą o wiele stabilniejsze, dzięki czemu poradzą sobie nawet przy bardzo silnych wiatrach. Zwracać należy również na wielkość stojaków reklamowych. Przy dużych stojakach będziemy mieli możliwość pozostawienia większej ilości reklam i ulotek, dzięki czemu trafimy z naszą ofertą, do szerszego grona klientów. Wysokiej jakości stojaki reklamowe mogą być wykorzystywane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, nawet przez cały rok. Markowe stojaki sprawdzą się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz, dlatego też warto rozważyć zakup porządnych produktów.

Średnioterminowe stojaki

Średnio terminowe stojaki dostosowane są przeważnie do długości żywotności druku materiałów. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną. W dzisiejszych czasach stojaki średnioterminowe wykorzystywane są głównie do promocji ulotek oraz plakatów. Stojaki krótkoterminowe są bardzo cienkie i korzysta się z nich wyłącznie w reklamie wewnętrznej.