Strona główna » Ergonomia i design, marki Bejot
Dom i Wnętrze

Ergonomia i design, marki Bejot

Meble firmy Bejot to połączenie ergonomii oraz designu, w pełnym tego słowa znaczeniu. Innowacyjne rozwiązania które preferuje producent mebli Bejot to nie tylko jeden z najważniejszych czynników wpływających na wybór tej marki, producent stawia ogromny nacisk na jakość i kontrolę jakości wytworzonych modeli. Z fabryki nie wyjedzie żaden uszkodzony lub niezdatny do użytku produkt. Musimy przy tym docenić bardzo dobre praktyczne podejście do tematu firmy Bejot.

Ergonomia motywem przewodnim

Producent jest w pełni świadomy zachodzących na rynku pracy zmian, a także dbałości o zdrowie użytkowników, dlatego specjalnie utworzony zespół ludzi czuwa nad procesami ergonomii i wdraża kolejne nowinki. Jedną z przełomowych konstrukcji jest mechanizm VMS Orthopedic – synchroniczny i samoważący mechanizm dostosowujący opór odchylenia oparcia do ciężaru użytkownika, a specjalnie skonstruowany mechanizm reaguje na wychylenie i sprawia że nasz kręgosłup jest w ruchu. Efektem dłuższego stosowania tego fotela jest brak dolegliwości bólowych związanych z siedzeniem w jednej pozycji.
Producent mebli – Bejot to firma nie tylko renomowana i uznana, lecz jednocześnie mająca odpowiednie podejście do kwestii aranżacji wnętrz oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni. Dlatego nie dziwi fakt, iż fotele oraz krzesła, a tym samym inne meble marki Bejot to coś co spotkamy w wielu biurach, gabinetach, recepcjach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Meble firmy Bejot to alternatywa i rozwiązanie, na wyposażenie wnętrz, gdzie design i ergonomia odgrywają bardzo duże znaczenie. Warto zatem poznać najnowsze kolekcje, produkty i ofertę firmy Bejot.