Strona główna » Fotobudka na wesele – czy warto?
Ciekawe

Fotobudka na wesele – czy warto?

Marzeniem każdej młodej pary jest, aby ich ślub i wesele były wyjątkowe i niezapomniane. Stąd tak wielka popularność wszelkich atrakcji, które mają za zadanie uatrakcyjnić ten dzień. Prawdziwym hitem ostatnich lat są fotobudki. Czy warto zaplanować taką rozrywkę?

O co chodzi?

Fotobudki są już doskonale znane częstym bywalcom wesel i obserwatorom ślubnych trendów. Nawet ktoś, kto nie miał z nimi styczności z pewnością widział wśród swoich znajomych na portalach społecznościowych zabawne zdjęcia pełne peruk, kapeluszy, masek, okularów, wąsów i śmiesznych haseł wypisanych na tabliczkach. W tego typu ujęciach własnie specjalizują się fotobudki.
Zwyczaj ten przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie budki wykonujące i natychmiastowo drukujące zdjęcia są wszechobecne już od kilkudziesięciu lat. Weselna fotobudka to częściej po prostu stanowisko z automatem do zdjęć, wybranym tłem i stołem pełnym rekwizytów.

Czy to ma sens?

Fotobudka to obecnie niezwykle modna atrakcja weselna. W związku z jej ogromną popularnością, zdarza się słyszeć głosy, jakoby był to już przebrzmiały i oklepany trend. Nic jednak bardziej mylnego. Wciąż powstają nowe firmy zajmujące się tą usługą i oferujące coraz to ciekawsze i nowocześniejsze rozwiązania. Nadal istnieje zatem możliwość, aby fotobudką zaskoczyć i zachwycić nawet najbardziej sceptycznego gościa.
Zdjęcia wykonane w fotobudce to wspaniała pamiątka. Wydruki robione są w kilku egzemplarzach – po jednym dla każdej z osób obecnych na zdjęciu plus jeden, który może być wklejony do księgi gości lub zawisnąć na specjalnej tablicy. To doskonała alternatywa dla sztampowych zdjęć grupowych czy tradycyjnych wpisów w księdze. Zarówno nowożeńcy jak i goście, od najmłodszych do najstarszych, chętnie biorą udział w zabawie i zabierają wydruki na pamiątkę. Dla państwa młodych, często będących tego wieczoru w swoistym amoku, to często wspaniały sposób, aby zobaczyć, jak bawili się ich goście. Niekiedy to także jedyna okazja, aby ujrzeć niektórych na co dzień statecznych członków rodziny w kolorowej peruce, sztucznych wąsach czy diabelskich rogach.

Czy to się opłaca?

Koszt wynajmu fotobudki na kilka godzin, wraz z osobą do jej obsługi i możliwością wydrukowania nieograniczonej ilości zdjęć to zazwyczaj około tysiąca złotych. Nie jest to mała kwota, jednak często ginie w ogromie innych wydatków ślubnych. Można spróbować pokusić się także o samodzielne wykonanie tego typu stanowiska przy pomocy aparatów do fotografii natychmiastowej, jednak należy wówczas liczyć się z wysokim kosztem specjalnych filmów.
Fotobudka to z pewnością ciekawa atrakcja, lubiana przez gości i gwarantująca uwiecznienie pięknych wspomnień i zabawnych, beztroskich momentów. Z pewnością warto zatem rozważyć włączenie jej do programu swojego wesela.
Artykuł sponsorowany przez producenta fotobudek smove.pl

https://www.gama-sklep.com.pl/a/340-kuchnia-retro-kremowa http://nederland-oeso.org/kuchnia-idealna-jak-ja-zaprojektowac/ https://musicinfium.com/niebanalny-salon-propozycje-aranzacji/