Strona główna » Fototapety – nowy sposób na stworzenie oryginalnego wnętrza
Dom i Wnętrze

Fototapety – nowy sposób na stworzenie oryginalnego wnętrza

Od kilku lat wzrasta popularność fototapet – dawniej kojarzone były wyłącznie z pięknymi krajobrazami. Dzisiaj zmieniły się nie tylko wzory, ale również technologia tworzenia tego rodzaju wystroju wnętrza. Fototapety są obecnie jednymi z najchętniej wybieranymi nie tylko do mieszkań, ale przede wszystkim do biur, gabinetów. Wśród licznych wzorów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Fototapety w domu

Wybierając fototapety do mieszkania musimy dopasować je przede wszystkim pod względem warunków panujących w konkretnych pomieszczeniach. Te przeznaczone do kuchni będą znacznie grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia niż fototapety stosowane w pokojach dziennych. Fototapety stosowane w kuchniach są odporne na wnikanie brudu, a dodatkowo można je czyścić przy pomocy ściereczek nasączonych wodą. Nawet w przypadku opryskania sosem nie musimy się martwić więc o ich elegancki wygląd.

Fototapeta odpowiednia do biur i gabinetów

Fototapety stosowane w gabinetach i biurach powinny być stosowane, jednak sami musimy zadecydować, jaki wzór odpowiada nam najbardziej. W agencjach kreatywnych królują wzory architektoniczne, w gabinetach lekarskich i przychodniach dużym zainteresowaniem cieszy się fototapeta maki, fototapeta ze storczykami – ogólnie motywy kwiatowe.

https://tomaszkubis.pl/ubezpieczenie-oc-dla-mlodego-kierowcy/ https://myvatn.org https://adoptionua.com/meble-ogrodowe-brazowe-kolekcje-technorattanowe/