Strona główna » Gdzie na wczasy?
Turystyka

Gdzie na wczasy?

Planowanie wakacyjnego urlopu warto rozpocząć znacznie wcześniej niż w maju czy czerwcu. Jeśli chcemy skorzystać z ofert biur podróży decyzję o kierunku powinniśmy podjąć już pod koniec orku lub też w pierwszych dniach nowego roku. Dlaczego ważny jest pośpiech? Jakie kierunki są obecnie najczęściej wybierane przez Polaków?
Do niedawna najczęściej wybieranymi kierunkami były: Chorwacja, Tunezja, Turcja, Bułgaria. Kierunki te gwarantowały nie tylko wspaniałą pogodę, ale przede wszystkim niskie ceny. Niestety, wraz z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym w Egipcie czy Turcji wiele osób rezygnuje z wyjazdów w te okolice, pomimo niewątpliwej urody tych miejsc. Czy istnieje rozsądna alternatywa dla takich wczasów? Okazuje się, że tak!

Egzotyczne wczasy w rozsądnej cenie

Wraz z pojawieniem się zagrożenia terrorystycznego i zmniejszeniem zainteresowania dotychczasowymi kierunkami zmusiło biura podróży do szukania alternatywy. Dodatkowo ich właściciele musieli również znaleźć kierunek, który pozwoli na utrzymanie płynności finansowej, kiedy popularne wczasy nie są kupowane. Rozwiązaniem okazały się kierunki egzotyczne, takie jak Dominikana, Kuba czy Mauritius. Jest z czego wybierać, a wakacje na Dominikanie z Tropical Sun to naprawdę niezapomniane przeżycie.
Kolejny plus tropikalnych wyjazdów? Ich ceny zostały znacząco obniżone, przez co to, co do niedawna mogło być wyłącznie marzeniem dla wielu Polaków, teraz stało się rzeczywistością. Kupno egzotycznej wycieczki jest na wyciągnięcie ręki, bez konieczności opróżniania portfela.
W cenie wycieczki do egzotycznych krajów znajdziemy przede wszystkim przeloty, transfery z lotniska, wyżywienie w wybranej opcji, zakwaterowanie, opiekę pilota lub rezydenta, możliwość korzystania z licznych udogodnień hotelowych, ubezpieczenie turystyczne. W cenie nie ma wycieczek fakultatywnych – płacić za nie możemy dopiero przed planowanym wyjazdem.