Strona główna » Gotowe projekty domów jednorodzinnych – czy warto?
Dom i Wnętrze

Gotowe projekty domów jednorodzinnych – czy warto?

Coraz więcej osób decydujących się na budowę własnego domu rozważa skorzystanie z możliwości, jakie dają liczne pracownie architektoniczne. Zamiast bowiem zamawiam projekt domu u architekta oferują one gotowe projekty domów jednorodzinnych, nierzadko z gotową wyceną i propozycją, jakie materiały najlepiej wykorzystać. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Czy ten trend ma szansę przebić klasyczne projekty tworzone od zera?

Projekty domów – jest z czego wybierać?

Do niedawna jedynym sposobem na zdobycie profesjonalnego projektu domu jednorodzinnego było udanie się do biura projektowego czy do prywatnych architektów i zlecenie im wykonania tego zadania. Niestety, monopol na ten rodzaj usług sprawił, że ceny takich projektów niejednokrotnie wprawiały nas w osłupienie. Drugim poważnym problemem był czas wykonania zamówionego szkicu. Zazwyczaj architekci poświęcali na to 2-4 tygodni. W tym czasie zmuszeni byliśmy niejednokrotnie spotkać się z architektem w celu uzgodnienia poprawek, kolejnych etapów prac etc. Traciliśmy nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Na szczęście pojawiła się alternatywa!

Kup gotowy projekt domu z drewna!

Gotowe projekty domów tanich w budowie znajdziemy w topowych pracowniach architektonicznych w całym kraju. Są one tworzone tak, aby zaspokajać gusty szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów. Domy szkieletowe projekty zaskakują różnorodnością i innowacyjnością. Wśród wielu opcji znajdziemy m.in. nowoczesny dom na wąską działkę, domy z podjazdami i garażami, domy z możliwością zaaranżowania poddasza, domy parterowe i wiele innych.