Strona główna » Historie, które warto opowiedzieć
Ciekawe

Historie, które warto opowiedzieć

Zachwycamy się filmami i powieściami, które powstają na bazie czyjejś biografii. Opisującymi historię życia pełnego trudów i radości. Odsłaniających siłę człowieka, który dąży do realizacji marzeń wbrew problemom. Pociągają nas opowieści o sławnych ludziach, którym udało się osiągnąć sukces i nadać realny kształt swoim talentom. Często takie filmy czy książki nas inspirują. Dodają nam skrzydeł, a przecież o to właśnie chodzi – żeby się uskrzydlić i żyć pełnią życia.

Nasze prywatne historie także warto opowiedzieć

Jednak warto przyjrzeć się uważniej także swojej biografii. Na pewno są w niej zdarzenia, które warto opowiedzieć. Można zrobić to w formie pamiętnika albo nieco nowocześniej – pisząc bloga. Napisanie autobiografii albo powieści z motywami z własnego życia – to propozycja dla osób obdarzonych talentem pisarskim.

Opowiedzieć życie obrazami

Nie wszyscy jednak lubią czy potrafią pisać długie wypowiedzi. Niektórzy zdecydowanie wolą wypowiadać się obrazami. Dla nich właśnie świetną formą narracyjną będzie fotoksiążka oferowana przez Cewe. Często wystarczy przejrzeć własne zdjęcia, żeby dotarło do nas, że kryje się w nich interesująca opowieść. Taka, którą warto opowiedzieć sobie samemu oraz bliskim.

Fotokalendarze, które opowiedzą o naszym życiu

Wspaniałym pomysłem na prezent będą także fotokalendarze. Przedstawimy w nich na przykład opowieść o życiu rodziny, ułożoną według miesięcy i dopasowaną do pory roku. Takie historie warto przygotować na przykład jako prezenty gwiazdkowe. Właściwie dla całej rodziny. Wykorzystamy zdjęcia z minionego roku, które będą nam i naszym bliskim towarzyszyć w kolejnym roku. Przypominać będziemy sobie minione ferie, wakacje, jesienne spacery – inspirując się i robiąc coś atrakcyjnego w teraźniejszości.

designerskie meble tarasowe ozdoby z drewna ogrodowe parasole pokrowiec