Strona główna » Hotel biznesowy oraz centrum konferencyjne, czyli hotel Lamberton pod Warszawą
Biznes

Hotel biznesowy oraz centrum konferencyjne, czyli hotel Lamberton pod Warszawą

W Ołtarzewie pod Warszawą znajduje się duży hotel biznesowy i centrum konferencyjne Lamberton. Dodatkowo w hotelu mieści się znakomita restauracja. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, wydarzenia oraz spotkania biznesowego.

Bardzo dobra lokalizacja hotelu

Hotel Lamberton znajduje się niecałe dwadzieścia kilometrów od ścisłego centrum stolicy Polski. Obiekt ten mieści się w Ołtarzewie w gminie Ożarów Mazowiecki. Sam hotel położony jest nieopodal autostrady A2 oraz południowej obwodnicy Warszawy. Dzięki temu do hotelu można dotrzeć stosunkowo szybko z samej Warszawy, a także innych zakątków Polski.

Na terenie hotelu biznesowego znajduje się bardzo duży parking. Parking jest darmowy i przeznaczony, tylko i wyłącznie dla gości i klientów hotelu, centrum konferencyjnego oraz restauracji. Dzięki temu zatrzymując się w tym hotelu na nocleg możemy być pewni o bezpieczeństwo swojego samochodu. Więcej informacji jak dotrzeć do hotelu znajdziesz na ich stronie http://www.hotellamberton.pl/home/.

Bardzo przytulne i komfortowe pokoje

W hotelu Lamberton znajduje się ponad sto pokojów, które są do dyspozycji gości. Pokoje są o zróżnicowanym standardzie, a także są jednoosobowe i kilkuosobowe. W pokojach znajdują się łóżka jednoosobowe oraz małżeńskie. W hotelu znajdują się również apartamenty. Zdjęcia pokojów i apartamentów znajdziesz na www.hotellamberton.pl.

Każdy pokój ma własną łazienkę, w której znajduje się prysznic. Pokoje są urządzone nowocześnie i gustownie. Poza wygodnym łóżkiem znajdują się w nich praktyczne meble, duży telewizor, ręczniki, a także woda mineralna. Niektóre pokoje są klimatyzowane dzięki czemu nocleg staje się jeszcze bardziej przyjemniejszy.

Tysiąc metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej

Hotel Lamberton, to także centrum konferencyjne i wystawiennicze, które dysponuje jedenastoma salami, w których można zorganizować przeróżne konferencje, wystawy, wydarzenia oraz spotkania biznesowe. Sale na parterze obiektu są wyposażone w szerokie drzwi na zewnątrz co pozwala na eksponowanie czegoś na zewnątrz, np. samochodu. Zdjęcia sal konferencyjnych znajdziesz na stronie internetowej hotelu www.hotellamberton.pl/home/.

Sale są połączone dźwiękoszczelnymi i mobilnymi ścianami. Z tego względu można połączyć kilka sal w jedną dużą powierzchnię, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Każda sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny, który jest niezbędny w tego typu miejscach. Nagłośnienie sal jest bardzo profesjonalne. Oczywiście każda sala dysponuje także klimatyzacją oraz niezawodnym i szybkim internetem.