Strona główna » Hotel blisko natury – odpocznij od zgiełku miasta!
Turystyka

Hotel blisko natury – odpocznij od zgiełku miasta!

Weekendowy pobyt w hotelu to aktywność, na którą decyduje się coraz więcej Polaków. Chcemy nie tylko odpocząć od codziennych obowiązków, ale także spędzić nieco czasu poza miastem, z dala od zgiełku. Ofert tego typu jest w Polsce coraz więcej – którą z nich wybrać? Na co zwracać uwagę?

Ucieczka z Warszawy na łono natury

Życie w Warszawie biegnie swoim rytmem – codziennie mieszkańcy tego miasta zmierzają się z trudnościami zawodowymi, wyzwaniami. Jednym z miejsc, gdzie chętnie uciekają, aby odpocząć jest Zalew Zegrzyński. Miejsce to znane jest doskonale od lat, jednak dopiero w ostatnim czasie postanowiono o silnej rewitalizacji zarówno samych brzegów jeziora, jak i infrastruktury. Do niedawna odpoczywający tu turyści mogli korzystać wyłącznie z prywatnych kwater oraz wątpliwe jakości punktów gastronomicznych, otwartych w sezonie letnim. Dzisiaj sytuacja ta zmieniła się diametralnie – turyści mogą skorzystać z bogatej oferty licznych hoteli i pensjonatów. Jednym z takich miejsc jest Windsor Hotel. Co może nam zaoferować?
Pobyt w hotelu to nie tylko możliwość noclegu w komfortowym, dobrze wyposażonym pokoju. W zdecydowanej większości hoteli w cenie noclegu zapewnione jest także śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Śniadania wydawane są w określonych godzinach, najczęściej 7-9 rano. Dodatkowo w topowych hotelach możemy również skorzystać ze strefy SPA, w których znajdziemy baseny, jacuzzi oraz sauny. Szczegółową ofertę hotelu znajdziemy na stronie windsorhotel.pl.

Jak spędzić czas nad Zalewem Zegrzyńskim?

Z pewnością warto zastanowić się nad aktywnym wypoczynkiem nad wodą. Przy jeziorze funkcjonuje wiele przystani żeglarskich, w których będziemy mogli wypożyczyć zarówno kajaki, jak i niewielkie łódki typu Omega. Innym sposobem na aktywny wypoczynek jest jazda na rowerze po okolicznych szlakach pieszych.