Strona główna » Jak podnieść temperaturę w sypialni?
Ciekawe

Jak podnieść temperaturę w sypialni?

Wiele par boryka się z podobnym problemem – po kilku latach wspólnego życia rutyna całkowicie zabija w nas chęć na intymne zbliżenia. Taka sytuacja jest niezwykle groźna, gdyż życie intymne stanowi niezwykle istotny element naszej egzystencji.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest nadmiar obowiązków służbowych, dzieci, również obowiązki domowe. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, aby naprawić intymne relacje. Małymi kroczkami możemy dojść do zaskakujących rezultatów! Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem powinno być przeorganizowanie swojego terminarza. Problemem zazwyczaj jest brak czasu na relaks i bycie we dwoje. Jeśli jednak odpowiednio zagospodarujemy czas i pracę pozostawimy tam gdzie jej miejsce (czyli w biurze), uda nam się odnieść sukces na tym polu. Warto ustalić między sobą, że 3-4 godziny w tygodniu spędzamy wspólnie – bez telewizora, komputera. Najlepiej wykorzystać ten czas na spacery lub wspólną kolację w restauracji. Podczas takich wyjść z pewnością będzie szansa na rozmowę, śmiech i poprawienie sobie nawzajem humoru. To jedno lub dwa wyjścia tygodniowo powinny stać się naszym rytuałem! Jeśli w domu znajdują się dzieci warto zapytać dziadków, czy możemy na ten czas pozostawić dzieci pod ich czujnym okiem.

Nie bój się oryginalnych rozwiązań!

O romantyczną atmosferę w sypialni możemy zabiegać poprzez liczne zabiegi. Pierwszym z nich jest bez wątpienia stworzenie romantycznej atmosfery. W tym celu konieczne będzie zakupienie świec zapachowych, kadzidełek. Zadbajmy o to, aby sypialnia byłą przytulna – to miejsce relaksu!

Jeśli szukamy alternatywy dla wieczorów przy telewizorze przy komputerze warto zastanowić się nad grami planszowymi o erotycznym charakterze. Takie gry dla dorosłych z pewnością podniosą atmosferę w sypialni, jak również zapewnią dużo śmiechu. Gra polegająca na wykonywaniu poleceń będzie interesująca dla obu stron!

Ciekawym rozwiązaniem jest także kupno oryginalnego kostiumu erotycznego. Stroje erotyczne tworzone są obecnie z wysokiej jakości materiałów – najczęściej jest to lateks, bawełna. Stroje tworzone są z pomysłem przez doświadczonych projektantów – mogą być po prostu kuszące, ale także mogą nawiązywać do konkretnych postaci: aniołów, demonów, policjantów, strażaków, uczennic. Kostiumy nie krępują ruchów – wszystko za sprawą elastycznych włókien. Bawełniany materiał pozwala również na swobodną wymianę powietrza.