Strona główna » Jak przygotować się do rozmowy z wróżką?
Ciekawe

Jak przygotować się do rozmowy z wróżką?

Polacy coraz chętniej korzystają z pomocy wróżek – najczęściej dzwonimy do nich z powodu problemów w pracy, szkole, problemów w związku. Nierzadko kontakt z wróżką jest dla nas ważny wyłącznie z powodu możliwości rozmowy z osobą, która może nam doradzić, wysłuchać nas. W Polsce działa kilka profesjonalnych wróżek, z których pomocy możemy skorzystać. Co oferują?

Przed rozmową…

Tarot na telefon to najpopularniejsza forma wróżenia, oferowana przez polskie wróżki. Zazwyczaj na swoich stronach internetowych specjalistki podają godziny dyżurowania przy telefonie – to właśnie czas, kiedy na spokojnie możemy zadzwonić i poprosić o postawienie tarota. Jak przygotować się do tej rozmowy? Z pewnością warto zarezerwować sobie nieco czasu i odprężyć się, wyciszyć. W tym czasie możemy również spisać nasze pytania i wątpliwości na kartce – dzięki temu możemy mieć pewność, że żadna istotna kwestia nie umknie naszej uwadze. Nie stresujmy się – wróżka to osoba nam życzliwa, z pewnością okaże wiele empatii zrozumienia.

Po rozmowie…

Po rozmowie podziękujmy wróżce za poświęcony czas i dajmy sobie chwilę na przetrawienie. Warto na spokojnie przeanalizować sobie i przyswoić to, co usłyszeliśmy od wróżki.