Strona główna » Jak urządzić pokój nastolatka
Dom i Wnętrze

Jak urządzić pokój nastolatka

Przede wszystkim trzeba urządzać go razem z nastolatkiem, który dobrze wie, czego potrzebuje i jak wyglądać ma miejsce, w którym spędza coraz więcej czasu. Pokój nastolatka musi być niepowtarzalny, zgodny z jego potrzebami i zmieniającymi się gustami. Ale nie zapomnijmy o obowiązkach. Pokój musi służyć nie tylko odpoczynkowi i zabawie, ale przede wszystkim – nauce.

Jakie meble wybrać?

Odpowiedź podsuną meble Gama. Możemy wspólnie z naszym dorastającym dzieckiem zajrzeć do sklepu internetowego, żeby wybrać odpowiednie meble. Sklep Gama w swojej ofercie mebli młodzieżowych ma:

  • biurka,
  • komody,
  • szafy,
  • regały,
  • łóżka.

Proponowana kolorystyka i kształty są tak różnorodne, że nawet najbardziej wybredny nastolatek znajdzie tutaj cos dla siebie. Poszczególne elementy gotowych zestawów można dowolnie komponować w swoim pokoju.

Meble dla wszystkich

Meble Gama to propozycja uniwersalna. Poszczególne komplety okazują się odpowiednie zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. W swojej ofercie sklep Gama ma meble dla starszych nastolatków – proste szafy o stonowanych kolorach, biurka sprzyjające nauce. Ale także dla młodszych dzieci znajdziemy tutaj coś odpowiedniego – różnobarwne szafy, pomysłowe łóżka.

Wygodne meble

Meble proponowane w sklepie Gama są nie tylko ładne. Zapewniają też duży komfort użytkowania. Pojemne szafy pomieszczą nawet największą ilość ubrań modnej nastolatki. Szuflady mogą stać się pojemnikami na porozrzucane wcześniej po całym domu zabawki.