Strona główna » Jaką bazę do paznokci wybrać?
Ciekawe

Jaką bazę do paznokci wybrać?

Dobór odpowiednich lakierów i akcesoriów do malowania paznokci jest bardzo ważny, dlatego tak ważne jest, aby wybrać idealną bazę do paznokci hybrydowych. Warto zatem poznać zalety bazy, która jest potrzebna do tego, by wyszedł fantastyczny kolor na płytce paznokcia.

Jakie zalety ma baza do paznokci?

Przede wszystkim baza utrwala cały lakier na paznokciu, dzięki czemu jest on odporny na różnego rodzaju zarysowania oraz zadrapania. Dodatkowo również chroni płytkę paznokcia przed rozdwojeniem końcówek. Baza bardzo szybko wysycha i można bez problemu na nią nakładać różnego rodzaju lakiery.

Baza klasyczna czy witaminowa – jaką wybrać?

Wszystko zależy od tego, w jakim stanie są płytki paznokci. Dobrze jest zainwestować w bazę witaminową, zwłaszcza wtedy, kiedy paznokcie mogą mieć różnego rodzaju niedobory. Dzięki bazie można doprowadzić paznokcie do zdrowego stanu, przez co lakier będzie się na niej trzymał idealnie. Natomiast baz do paznokci klasyczna fantastycznie może się sprawdzić wtedy, gdy mamy płytki w dobrym stanie i zależy nam tylko na tym, aby lakier był znakomicie utwardzony.

Jak długo może się utrzymać efekt stylizacji na paznokciu po użyciu bazy?

Baza do paznokci może spowodować to, że lakier oraz wzory, które są zrobione na płytkach paznokci, mogą się utrzymywać nawet do aż dwudziestu jeden dni. Dzięki temu można mieć pomalowane paznokcie przez prawie cały miesiąc, co pozwoli być bardzo ekonomicznym. Warto też wspomnieć, że takie rozwiązanie jest świetne, szczególnie dla kobiet, które nie mają czasu na to, by malować paznokcie co tydzień.

Czy baza do paznokci może być kolorowa?

Przeważnie bazy do paznokci są bezbarwne, jednak obecnie można również kupić kolorowe bazy. Tego rodzaju lakier świetnie sprawdzi się, gdy mamy problemy z przebarwionymi paznokciami lub są inne powody, dla których trzeba użyć bazy z kolorem. Najczęściej wówczas baza ma kolor różowy, jasnoróżowy, mleczy czy też mogą to być kolory takie jak beż lub delikatny brąz. Przez to, że jest tyle możliwości, to każda kobieta znajdzie idealną bazę dostosowaną do swoich potrzeb.

Dobrze jest też dodać, że bazę do paznokci można bez problemu kupić w sklepie z akcesoriami do paznokci. Co ważne, to sklepy te są dostępne również online, dzięki czemu można dokonać zakupów bez wychodzenia z domu. Warto wspomnieć, że baza może być świetnym dodatkiem do prezentu dla naszych najbliższych. Można również podarować bazę w zestawie z innymi lakierami, które będą tworzyły fantastyczną stylizację na każdą okazję.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci.