Strona główna » Jesienne zwiastuny pierwszej gwiazdki
Ciekawe

Jesienne zwiastuny pierwszej gwiazdki

Mimo tego, że Boże Narodzenie obchodzimy dopiero pod koniec grudnia, okres jesienno-zimowy jest przesiąknięty świąteczną atmosferą. Przyglądając się zewnętrznej otoczce, trudno oprzeć się wrażeniu, że przygotowania do Bożego Narodzenia przyćmiewają intensywnością samą celebrację 25 i 26 grudnia. Jakie elementy są najbardziej wyraźnym symbolem zwiastującym zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie? Sprawdź!

Miasto

W okresie jesienno – zimowym miasta odsłaniają swoje najpiękniejsze oblicze. Spacery wśród ulic mieniących się różnokolorowymi światłami, podziwianie instalacji składających się z wielkich, podświetlanych figur, wielkie choinki z imitacjami prezentów na placach i rynkach dostarczają niezwykłych, estetycznych doznań. Prywatne posesje nie pozostają w tyle. Meble ogrodowe na chwilę znikają z centralnych punktów aranżacji, a ich miejsce zajmują ogrodowe dekoracje świąteczne, które z roku na rok przybierają coraz ciekawszą formę.

Galerie handlowe

Sklepy niewątpliwie otwierają sezon świąteczny. Jak tylko letni asortyment zostanie wyprzedany, jego miejsce błyskawicznie zajmują akcesoria świąteczne – bombki, lampki, zestawy prezentowe, łańcuchy i stroiki. Warto już jesienią rozejrzeć się za idealnymi ozdobami choinkowymi i oryginalnymi podarunkami dla najbliższych, kiedy wybór jest największy, a ceny stosunkowo niskie.

Radio

Rozgłośnie radiowe stosunkowo późno – bo dopiero pod koniec listopada – otwierają sezon na świąteczne hity odtwarzane niemal w pętli. Mimo tego, że narzekamy na powtarzalność i błahą tematykę świąteczno – miłosnych piosenek, to nie wyobrażamy sobie powrotu z zakupów bez śpiewu z Georgem Michealem czy Chrisem Rea.

holard.net za10froszy.pl