Strona główna » Kamperem przez Europę!
Ciekawe

Kamperem przez Europę!

Polacy uwielbiają zwiedzać kraje europejskie – zazwyczaj w tym celu wykorzystujemy własne środki transportu, nieco rzadziej: wczasy organizowane przez biura turystyczne. Coraz więcej z nas decyduje się jednak na samodzielne zaplanowanie wyprawy w niskich kosztach. Najczęściej wiąże się to ze spaniem w namiotach, na polach campingowych. Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze jedna ciekawa forma wypoczynku, która zdobywa serca Polaków. Jest nią podróż kamperem!

Jakie możliwości daje kamper?

Kampery to wygodne, kilkuosobowe samochody przystosowane do odbywania dalekich podróży. Poza dwu lub trzyosobową kabiną kierowcy kamper to przede wszystkim spora przestrzeń życiowa, idealna do tego, aby spędzać czas z dala od wielkich miast. Wystarczy zatrzymać się w dowolnie wybranym miejscu… i już jesteśmy na wakacjach! Kamper bez problemu pomieści w swoim wnętrzu kilka łóżek, przez co na wakacje możemy wybierać się w towarzystwie partnera i rodziny. Dzięki licznym udogodnieniom możemy również gotować w specjalnie zaaranżowanym kąciku kuchennym czy też stworzyć wygodną przestrzeń do wypoczynku. W przeciwieństwie do przyczep kamper to zintegrowana przestrzeń, łącząca szoferkę i obszerną część mieszkalną.
Nie musimy jednak od razu kupować kampera, aby spędzić niezapomniane wczasy. Dobrym pomysłem jest ich wypożyczenie np. poprzez stronę http://s-camp.pl.