Strona główna » Komfortowa sypialnia – trzy propozycje od mebli Meblar
Dom i Wnętrze

Komfortowa sypialnia – trzy propozycje od mebli Meblar

Nie tak łatwo urządzić idealną sypialnię, bo to pomieszczenie powinno nie tylko sprzyjać odpoczynkowi, ale także cechować się ciekawym designem. Sprawdź nasze trzy propozycje na urządzenie sypialni z meblami Meblar!

Meblar – fabryka mebli z tradycją

Meble Meblar są warte uwagi przynajmniej z trzech powodów. Po pierwsze to produkt polski, po drugie oferują wyjątkowy design, a po trzecie gwarantują trwałość i wysoką jakość wykonania. Sprawdź nasze trzy propozycje sypialni urządzonej meblami tej właśnie firmy.

Sypialnia Meblar Fino

Fino_Ancona+Bialy_1500
Minimalistyczne formy i oszczędny design są od dłuższego czasu na topie – wyraźnie to widać w propozycjach firm meblarskich. Nie inaczej jest w przypadku zestawu do sypialni Fino. Sprytnie łączy on minimalizm i prostotę z nowoczesnością, zestawiając ze sobą biel i naturalny kolor jasnego drewna. Na uwagę zasługuje zwłaszcza szafa czterodrzwiowa z wyjątkowo ciekawym wcięciem w postaci półeczek.

Sypialnia Meblar Margo

Margo_01
Zestaw Margo to propozycja niby bardzo klasyczna, ale przełamana wyjątkowo ciekawą kolorystyką – nawiązującą i barwą, i fakturą do naturalnego drewna. Margo występuje w dwóch wersjach wykończenia: śliwie Wallis albo białym połysku. I jedna, i druga komponuje się z zestawem rewelacyjnie!

Sypialnia Meblar Morena

Morena_01
Morena jest wyraźnie inspirowana nowoczesnością – sprawdzi się zwłaszcza w minimalistycznych aranżacjach inspirowanych skandynawskim designem. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biel i orzech Baltimore oraz czerń i orzech Baltimore.