Strona główna » Krótki wypoczynek w górach
Turystyka

Krótki wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach to idealna sytuacja do tego, aby podładować wewnętrzne akumulatory i zrelaksować się w pobliżu przyrody. W Polsce nie brakuje interesujących pasm górskich, jednak to Tatry bez wątpienia przyciągają największe rzesze turystów. Jak zaplanować urlop w tym miejscu? Co warto zwiedzić?

Czy na pewno Zakopane?

Z pewnością pierwszym krokiem będzie znalezienie odpowiedniego noclegu. Zastanówmy się, czy chcemy nocować w Zakopanem, które może okazać się zbyt tłoczne i hałaśliwe dla wielu z nas. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z licznych ofert pensjonatów w miejscowościach położonych o kilkadziesiąt kilometrów dalej. Dobrym przykładem jest Bukowina Tatrzańska, w której znajdziemy między innymi Willę Majerczyk. Poza wspaniałymi widokami z okien czeka tam na nas doskonała kuchnia i liczne atrakcje.

Atrakcje w Bukowinie

Bukowina słynie przede wszystkim z rozbudowanych term – to miejsce idealne dla osób w każdym wieku. Na osoby starsze czekają tu liczne baseny termalne z wodą leczniczą. Młodsi mogą zainteresować się licznymi zjeżdżalniami czy basenami rozrywki. W Bukowinie znajdziemy również liczne stoki narciarskie dla osób o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Bukowina to także miejsce licznych imprez plenerowych odbywających się w sezonie letnim i zimowym. Warto również skorzystać z licznych szlaków pieszych, ciągnących się przez okoliczne wzgórza i góry!

ścianka do zadaszenia tarasu lampion solarny tarasowy nowoczesne palenisko tarasowe