Strona główna » Krzesło wiszące – idealne rozwiązanie w ogrodzie
Dom i Wnętrze

Krzesło wiszące – idealne rozwiązanie w ogrodzie

Zaaranżowanie w ogrodzie miejsca wypoczynkowego jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowoczesnym meblom ogrodowym stworzymy wyjątkowe miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Wśród nietuzinkowych rozwiązań warto wymienić krzesło wiszące. Jest to produkt, który z pewnością zachwyci nas i sprawi, że chwile w ogrodzie będą jeszcze przyjemniejsze.

Krzesło wiszące: propozycja do ogrodu i na taras

Krzesło wiszące to ciekawy produkt, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki stabilnej konstrukcji umożliwi on oderwanie się od codziennych problemów oraz bujanie w obłokach kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Nowoczesne krzesło wiszące w kształcie kokonu zaskoczy nas funkcjonalnością, wygodą i trwałością. Mebel ten umożliwi nam odpoczynek, czytanie książki czy nawet drzemanie – wszystko za sprawą miękkich poduszek umieszczonych wewnątrz.

Krzesło wiszące jest meble, które idealnie wpisze się w taras czy ogród. Szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że użytkownik bez trudu znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Krzesło wiszące w okresie jesieni i zimy możemy wnieść do mieszkania czy domu i przedłużyć okres letni… do kolejnej wiosny!

Jak konstruowane są krzesła wiszące?

Krzesło wiszące łączy w sobie nowoczesny wygląd i trwałe materiały, dzięki którym mebel ten będzie nam służył przez szereg lat. Stelaż mebli takich jak krzesło wiszące stworzony jest z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tego materiału sprawia, że mebel jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i rdzą. Dodatkowo aluminium jest bardzo lekkie, co przekłada się na niską wagę mebla.

Wierzch krzesła wiszącego tworzy plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, o nieporowatej strukturze, która nie chłonie brudu czy wilgoci. Technorattan jest tworzywem zabezpieczonym przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz silnym promieniowaniem słonecznym.