Strona główna » Licówki porcelanowe – czy warto?
Zdrowie i Uroda

Licówki porcelanowe – czy warto?

Czy ludzie są zadowoleni z licówek porcelanowych? Co prawda nie można wypowiadać się za wszystkich, ale skoro licówki porcelanowe wzbudzają zainteresowanie nawet wśród największych gwiazd Hollywoodu, najbardziej możnych tego świata, etc., to chyba jednak to jednoznacznie potwierdza, że mamy do czynienia z czymś niesamowicie godnym naszej uwagi.

Czy stomatologia estetyczna trzyma poziom?

Oczywiście chodzi o to, czy stomatologia estetyczna licówki w polskich miastach, np. w Poznaniu, cechuje się akceptowalnym poziomem. Nie lepiej jechać do Londynu, Berlina czy Sztokholmu? Spokojna głowa, to obcokrajowcy przyjeżdżają robić zęby do nas! Głównie z pobudek finansowych, ale gdyby standard usług był kiepski, to przecież nikt by do nas nie przyjeżdżał. Spokojnie, Polska jest krajem, w którym stomatologia estetyczna jest w porządku.

A czy to boli?

To jasne, że mamy prawo mieć pewne wątpliwości w kontekście stomatologii estetycznej, a już szczególnie w temacie licówek porcelanowych. Mimo wszystko nie powinniśmy obawiać się o jakikolwiek ból, wszystko jest w należytym porządku.