Strona główna » Meble rattanowe na balkon
Ciekawe

Meble rattanowe na balkon

Balkon inny niż wszystkie? Taki, który podoba się właścicielom i taki, który dostrzegany jest także przez gości. Jak go stworzyć? Jak na małej przestrzeni wyczarować kawałek własnego świata, w którym można się zakochać dosłownie i w przenośni? Przekonamy się, że nawet w środku hałaśliwego miasta możemy poczuć się jak na wakacjach. Wystarczy tylko trochę oddzielić się od świata, odsłonić się przy tym na piękne widoki (jeśli tylko mamy taką możliwość) i umeblować się meblami z rattanu.

Zjawiskowe meble rattanowe na balkon

Na stronie gardenspace.pl odkryjemy wiele przepięknych mebli, które umożliwią nam dokonanie metamorfozy ogrodowej i balkonowej. Pośród nich dostzreżemy przedmioty wykonane z rattanu. To meble, które pomogą nam zaczarować naszą najbliższą przestrzeń. Nadają się też na balkon. Są lekkie, więc bez trudu przestawimy je w każdej chwili. Staną się podstawą wybornej stylizacji. Meble rattanowe na balkon to elegancja połączona z użytecznością w przedmiotach takich jak: krzesła, fotele, sofy, koszyki na kwiaty, huśtawki. Na pewno wśród nich znajdą się takie, które udoskonalą nasze codzienne bycie.

Meble rattanowe na balkon w śródziemnomorskim stylu

Nawet niewielka przestrzeń może nas oczarować. Wystarczy uruchomić nieco wyobraźnię i zamienić balkon (czy balkonik) w śródziemnomorski zakątek. Głębokie fotele z rattanu idealnie się do tego nadają. Zwłaszcza gdy ustawimy je przy rattanowym stole. Do tego dodajmy niebieskie elementy (na przykład w postaci donic ceramicznych), żeby uzyskać efekt egzotyki w śródziemnomorskim stylu tuż za progiem pokoju.

Meble rattanowe na balkon w rustykalnym stylu

Rattanowe meble dopełnią także rustykalną wizję balkonową. Fantastycznie skomponują się na przykład z kamiennymi i drewnianymi elementami. Rustykalne krzesła i drewniana ława. Taka kompozycja okaże się lekka i pomysłowa. Finezyjna i pełna wdzięku. Niczym leśny zakątek.