Strona główna » Mieszkać w stylu niezwykłym
Dom i Wnętrze

Mieszkać w stylu niezwykłym

Co to znaczy – mieszkać w stylu niezwykłym? To być sobą zawsze i wszędzie, w każdej sytuacji odnajdywać pozytywne strony i dostrzegać wielkie możliwości. To wyróżniać się, ale nie na siłę. Poprzez otaczające nas rzeczy, które naprawdę mogą zachwycać. Takie, które wyrażają nas samych i nasze osobiste historie. Nie tylko kopiują to, co jest modne, ale odsłaniają to, co jest naprawdę nasze.

Niezwykła przestrzeń potrzebuje niezwykłych mebli

Meble Helvetia udowadniają, że można tworzyć niezwykłość w sposób zasadniczy. Poprzez unikatowe wzory i bogatą kolorystykę oferowanych przedmiotów. Wśród ich propozycji na pewno znajdziemy rzeczy, które nas wyrażą, które pomogą wypowiedzieć nasz osobisty styl.

Niezwykła sypialnia

Zestaw Harmony potwierdza to, że można mieszkać w stylu niezwykłym. Nowocześnie, niebanalnie, olśniewająco. Tworzą go: komoda, szafa ubraniowa, łóżko i dwa stoliki nocne. Piękne przedmioty, które budują piękno przestrzeni i zachwyt w codzienności.
Wezgłowie łóżka oraz fronty wykończone zostały wysokiej jakości folią membranową w białym, wysokim połysku (folia membranowa charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania, na wysoką temperaturę oraz wilgoć czy parę wodną). Piękno zespolone z funkcjonalnością – oto na wskroś nowoczesna propozycja wnętrzarska. Pomysł na niezwykłość opartą na urodzie przedmiotów.

Niezwykła kuchnia

Również kuchnia może prezentować się niezwykle. Nowoczesne meble kuchenne przypominają coraz bardziej artystyczne kompozycje, które stanowią przemyślaną od początku do końca całość estetyczną.

Niezwykły przedpokój

Nawet przedpokój może stać się miejscem niezwykłym, które po prostu zaprasza do środka poprzez swój niebanalny wygląd. Stanowi przykład pozawerbalnego odziaływania na osoby, które pojawiają się w naszej osobistej przestrzeni.