Strona główna » Najlepsze techniki zdobienia odzieży
Ciekawe

Najlepsze techniki zdobienia odzieży

Odzież możemy ozdobić na naprawdę wiele sposobów. Począwszy od eleganckich pereł, poprzez haft komputerowy, a skończywszy na oryginalnych naszywkach. W zależności od stylu ubrania, jak i naszych umiejętności stworzymy nieograniczoną ilość wariacji.

Kamienie ozdobne

Kamienie ozdobne coraz częściej pojawiają się na odzieży u czołowych projektantów. Nic w tym dziwnego, skoro można nimi całkowicie odmienić nawet najbardziej bazowy białych T-shirt. Wystarczy kilka kamieni w okolicy rękawów, czy dekoltu, by zwykła bluzka stała się naprawdę intrygująca.

Naprasowanki

To bardzo popularny element w modzie młodzieżowej. Naprasowanki zadomowiły się szczególnie na ubraniach jeansowych, którym nadają swobodnego charakteru. By mieć kurtkę niczym z największego domu mody nie potrzeba wiele – wystarczy gładkie ubranie i chwila na jego ozdobienie. Efekt? Nie do podrobienia.

Haft komputerowy

Haft komputerowy to bardzo popularna metoda zdobienia odzieży, która charakteryzuje się dużą trwałością. W ostatnich sezonach sporym zainteresowaniem cieszyły się koszulki ozdobione tylko i wyłącznie haftem komputerowym.

Taśmy

Taśmy dekoracyjne zazwyczaj przeznaczone są do przyszycia na ubranie, chyba, że wybierzemy specjalne taśmy termoprzylepne. Sprawdzają się jako główny element ozdobny ubrania, a także wyjątkowy element wykończenia. Taśmy znajdziemy także na akcesoriach, takich jak opaski, chusty, szaliki, spinki, czy torebki.
Sposobów zdobienia odzieży jest bez liku. Warto wybrać technikę dostosowaną do naszych umiejętności, jak i potrzeb. Jeśli zależy nam na osiągnięciu eleganckiego efektu, to dobrym pomysłem jest wybranie ozdobnych kamieni i pereł, jeśli młodzieżowego, to sprawdzą się naprasowanki i aplikacje termoprzylepne.
Artykuł powstał dzięki http://sklep.wikoria.pl/pl/