Strona główna » Nietypowe urodziny dla dzieci!
Ciekawe

Nietypowe urodziny dla dzieci!

Coraz więcej rodziców zastanawia się, jak w nietypowy sposób uczcić urodziny swojej pociechy. Dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane w kawiarniach czy cukierniach – dzieci mogą skosztować licznych słodkości, a nad przebiegiem zabawy czuwa obsługa lokalu. Oferta dla jubilata jest jednak znacznie szersza – niezwykle modne stają się zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, a wśród nich: urodziny w parkach linowych. Co warto o nich wiedzieć?
Parki linowe tworzone są na skrajach lasów lub też dużych kompleksów parkowych – liny rozciągane są na różnych poziomach wysokości drzew. Przy pniach montowane są platformy, od których rozpoczyna się czy kończy przejście poprzez poszczególne sekcje. Uczestnikami zabawy mogą być dzieci od 5-6 lat – to idealny sposób na spędzenie urodzin pod czujnym okiem instruktorów i pracowników parku. Przed wejściem na platformy dzieci są instruowane o zasadach bezpieczeństwa, a dodatkowo zapinane w specjalistyczne uprzęże, których nie mogą samodzielnie zdjąć. W ten sposób zapewniany jest in najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Co poza wspinaczką?

Parki linowe mogą zaoferować również drobny poczęstunek oraz opiekę animatora – wszystko w celu uatrakcyjnienia oferty dla najmłodszych gości. W ten sposób dzieci spędzą czas aktywnie i bezpiecznie!
Czytaj więcej na parklinowyjachranka.pl