Strona główna » Nowoczesne szafy na wymiar
Dom i Wnętrze

Nowoczesne szafy na wymiar

 

Oryginalne i piękne wnętrza to marzenie wielu posiadaczy mieszkań czy domów. Szukając sposobów na aranżację przestrzeni często kierujemy się trendami, nie zważając na funkcjonalność wybranych rozwiązań. Szukając idealnych mebli warto rozważyć szafy na wymiar – takie produkty nie tylko zostaną wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ale też pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni przedpokoju, sypialni czy pokoju dziennego.

Dlaczego warto wybrać szafy na wymiar?

Meble tworzone na wymiar są w całości wykonywane zgodnie z naszymi wytycznymi. W praktyce oznacza to, że to klienci decydują o tym, jakie wymiary mają szafy na wymiar, decydują o materiałach, dekorach, laminatach, akcesoriach – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, która oferuje wysokiej jakości szafy na wymiar. Klienci nie tylko mogą wybrać dekory z praktycznie nieograniczonej palety, ale również zadecydować o tym, w którym miejscu w szafie zawiśnie drążek, gdzie znajdą się półki i regały. Klienci podejmą również decyzję o zawiasach, podnośnikach czy prowadnicach. Wiele osób decydujących się na szafy na wymiar podkreśla, że meble takie są niepowtarzalne – kiedy samodzielnie decydujemy o wykończeniu mebla możemy mieć pewność, że nikt nie będzie miał podobnego.

Szafy na wymiar, które pozwolą lepiej wykorzystać przestrzeń

Nie ma wątpliwości, że największą zaletą szaf na wymiar jest fakt, że pozwalają one lepiej wykorzystywać dane miejsce. Szafy na wymiar często stawia się w problematycznych wnękach lub miejscach, gdzie znajdują się skosy. Wprawni stolarze zaproponują nam konkretne rozwiązania, które pozwolą na wykorzystanie tej przestrzeni oraz jej zabudowanie. Szafy na wymiar mogą być wznoszone do samego sufitu – oznacza to jeszcze więcej miejsca na przechowywanie i zyskanie przestrzeni.

 

 

 

pokrowce ochronne na parasole ogrodowe lampion rattanowy rolety do zadaszenia tarasu