Strona główna » Nowoczesne zarządzanie z ERP 2.0
Biznes

Nowoczesne zarządzanie z ERP 2.0

Rynek wciąż się zmienia, a standardowe rozwiązania ERP już nie wystarczają, by walczyć z konkurentami o klientów. Właśnie dlatego powstał trend ERP 2.0, który integruje dodatkowe rozwiązania z tradycyjnie rozumianymi systemami ERP.

Uwolnij możliwości swojej firmy


Internet rzeczy, informacje przechowywane w chmurze, dane o działalności przedsiębiorstwa dostępne z poziomu aplikacji mobilnych na smartfonach i tabletach – to tylko niektóre z wyzwań, którym muszą sprostać systemy aspirujące do miana ERP 2.0. To jednak nie tylko wyzwania – to także szanse na to, by zyskać przewagę nad konkurencją, i niepowtarzalna okazja na przełom w rozwoju.

ERP to za mało

Nowoczesne systemy ERP takie jak Comarch ERP XL zmieniają obraz tego, jak dotychczas postrzegane były klasyczne rozwiązania wspomagające funkcjonowanie firm. To prawdziwie wielozadaniowe kombajny, które nie tylko ułatwiają zarządzanie, ale przede wszystkim pozwalają na analizowanie danych o działaniu przedsiębiorstwa, integrując rozwiązania z zakresu Business Inteligence.
Dla przykładu modułowa budowa Comarch ERP XL umożliwia zintegrowaną obsługę takich obszarów funkcjonowania firm jak sprzedaż w internecie, finanse i księgowość, gospodarka magazynowa, kadry i płace, handel i dystrybucja, produkcja czy obieg dokumentów. W ramach ERP 2.0 funkcjonują także moduły odpowiadające za raportowanie i analizy oraz rozwiązania CRM.

Nowoczesny ERP – tylko w wersji mobilnej

Czasy, kiedy funkcjonowanie firmy ograniczało się do jej siedziby, a działania pracownika do jego biurka, dawno minęły. W dobie pracy zdalnej i otwierania się na coraz to nowsze rynki firma, żeby być konkurencyjna, musi być także mobilna. Właśnie taką mobilność umożliwiają aplikacje na smartfony i tablety dające wgląd do najważniejszych informacji, raportów i analiz. Niczym niezwykłym nie są już mobilne aplikacje pozwalające na obsługę sprzedaży czy magazynu i rozwiązania magazynujące dane w chmurze. Warto uświadomić sobie, że mobilna rewolucja rozpędziła się już na dobre, zanim będzie za późno!

holard.net za10froszy.pl