Strona główna » Nowoczesny pokrowiec na meble ogrodowe
Dom i Wnętrze

Nowoczesny pokrowiec na meble ogrodowe

Pokrowiec na meble ogrodowe powinien być produktem, który kupujemy razem z nowymi meblami na nasz taras, na balkon czy do ogrodu. Pokrowce pozwalają na skuteczna ochronę mebla przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale też przed osadzaniem się kurzu i brudu. Co warto wiedzieć o pokrowcach i o ochronie mebli ogrodowych?

Pokrowiec na meble ogrodowe – dlaczego jego stosowanie jest zalecane?

Meble ogrodowe są dzisiaj tworzone z wysokiej jakości materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ścieranie, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Pozostawione na okres jesieni i zimy na świeżym powietrzu mogą ulec jednak zniszczeniu. Pokrowiec na meble ogrodowe staje się więc gwarancją na przedłużenie żywotności naszych mebli i na zachowanie ich pięknego wyglądu. Pokrowiec na meble ogrodowe tworzony jest z materiału poliestrowego o gęstym splocie, który jednocześnie zapobiega osiadaniu kurzu i przepuszczaniu wilgoci, ale pozwala na swobodną wymianę powietrza. Dzięki cyrkulacji powietrza możliwe jest zmniejszenie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla.

Pokrowiec na meble ogrodowe tworzony jest z tkaniny RIPSTOP. Oznacza to, że jest ona zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem, rozrywaniem.

Wygoda dla użytkowników

Pokrowiec na meble ogrodowe to nie tylko gwarancja najlepszej ochrony mebla – to też łatwość użytkowania i wygoda dla klientów. Pokrowce wyposażono w niewielki ściągacz, który pozwoli na lepsze dopasowanie tkaniny do mebla i jeszcze lepszą ochronę. Chcąc zabezpieczyć pokrowiec przed podrywaniem go przez wiatr możemy również zaopatrzyć się w woreczki obciążeniowe. Pokrowce dostępne są w niewielkich torbach z uchwytami, przez co ich przechowywanie, kiedy nie są potrzebne, nie sprawia problemów. Taką torbę bez trudu umieścimy na półce w szafie czy w garażu.

 

 

Elegancka kuchnia https://myvatn.org Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO