Strona główna » Odzież medyczna – cechy
Zdrowie i Uroda

Odzież medyczna – cechy

Odzież medyczna jest nieodzownym elementem ubioru pracowników służby zdrowia. Nie wynika to tylko z szybkiego rozpoznania lekarzy i pielęgniarek przez pacjentów, ale także ze specyfikacji zawodu.

Odzież medyczna

Producent odzieży medycznej Balmarq posiada w swojej ofercie m.in. fartuszki medyczne, sukienki medyczne, uniformy medyczne oraz buty medyczne najwyższej jakości. Ich wzory i kolory są nowoczesne, aby każdy znalazł dla siebie idealne rozwiązanie. Mimo tego, że fartuchy lekarskie przybierają inne fasony, to dalej są niezwykle funkcjonalne aby zapewnić maksymalny komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Jak dbać o odzież medyczną

Odzież medyczna jest niezwykle ważna w wykonywaniu codziennych obowiązków pielęgniarek i lekarzy. Dlatego musi być wykonana z materiałów najwyższej jakości, oraz musi być funkcjonalna. Musi być regularnie prana w odpowiedniej temperaturze, niszczącej bakterie i drobnoustroje. Wszystkie właściwości ubrań zawsze znajdują się na metkach.

Gdzie kupić odzież medyczną?

Odzież medyczna powinna być kupiona prosto od producenta, tak aby mieć gwarancję że mamy najwyższej jakości ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.odziez-medyczna.pl