Strona główna » Ogród jako idealne miejsce na randkę
Dom i Wnętrze

Ogród jako idealne miejsce na randkę

Zakochani często poszukują idealnej dla siebie przestrzeni – takiej magicznej, totalnie miłosnej, romantycznej. Dążą też zazwyczaj do pewnej oryginalności w okazywaniu swoich uczuć. Stąd miejsca, które wybieramy na randki bywają niezwykle oryginalne. Organizując takie romantyczne spotkanie, jednak musimy pamiętać nie tylko o tym, żeby ukochaną osobę zaskoczyć, ale też  o tym, żeby sprawić jej prawdziwą przyjemność, dopasowując miejsce do indywidualnych upodobań.

Ogród na pierwszą randkę i te kolejne

Doskonałym miejscem na pierwszą randkę jest ogród. Zresztą spotkanie może okazać się tak udane, a przestrzeń tak olśniewająca, że będzie to także miejsce kolejnych randek. Może nawet tych, które odbywają się przez całe życie z tą jedną wybraną osobą?

Romantyczna kolacja  w restauracji pod gwiazdami

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce na kolację dla zakochanych niż pachnący różami taras letnią nocą, kiedy nad głowami mamy rozgwieżdżone niebo? Wystarczy tylko go komfortowo umeblować. Niezastąpione okażą się stylowe stoły ogrodowe drewniane, które udekorujemy płatkami kwiatów. Do tego naturalne i wygodne meble ogrodowe rattanowe, krzesła lub głębokie fotele, a restauracji na tarasie nie dorówna żaden najbardziej prestiżowy lokal. Nic – tylko podać szampana!

Niepowtarzalny klimat i dekoracje

W spotkaniu zakochanych najważniejszy jest klimat. Ta niepowtarzalna aura, której nie sposób porównać z niczym innym. Coś, co po prostu unosi się w powietrzu. W ogrodzie może to być zapach kwitnącego jaśminowca lub bzu. Te doznania warto podkreślić jeszcze poprzez czarodziejskie dekoracje świetlne. Motyw ognia ma przecież w sobie zaklętą moc. Na randce warto ją przywołać w postaci palących się na stole (czy ustawionych na całej powierzchni tarasu) świec.