Strona główna » Okna przesuwne
Dom i Wnętrze

Okna przesuwne

Okna tarasowe są marzeniem wielu osób. Możliwość swobodnego wychodzenia na na taras wprost z salonu to symbol swobody i dobrego projektowania. Trzeba jednak wybrać takie okna przesuwne, które będą gwarantowały wieloletnią, bezproblemową obsługę. Jakiego więc producenta wybrać?

 

Sprawdzony producent

Jednym z najlepszych wyborów jest  okna-internorm.pl. Producent ten posiada wieloletnie doświadczenie, co także istotne – jako jeden z niewielu producentów dostarcza swoją ofertę do większości europejskich krajów, gdzie ich produkty muszą spełniać surowe wymagania klientów zarówno w gorącym klimacie, gdzie temperatura sprawia szybkie nagrzewanie się konstrukcji, jak również w zimnych krajach, gdzie okna przesuwne poddawane są działaniu bardzo niskich temperatur.

 

Jakie są zalety okien przesuwnych?

Okna przesuwne dostarczają ogromne ilości światła dziennego do pomieszczenia, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i funkcjonalne. Większa ilość wpadającego światła dziennego to także więcej ciepła wewnątrz pomieszczenia. W okresie zimowym nie będzie za dużej straty ciepła, ze względu na odpowiednie parametry odpowiadające za izolację cieplną. Duże okna przesuwne wyróżniają się także dobrą izolacją akustyczną. Jest to szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie ciszę. Za oknami przesuwnymi odpowiadają także aspekty bardziej praktyczne – lepsze zarządzanie dostępną przestrzenią, łatwy montaż, lecz także łatwość montażu. Okna przesuwne montowane podczas zamykania budowy pozwala na kontynuację prac w bardziej komfortowych warunkach. Okna przesuwne pozwalają na wnoszenie przezeń różnych przedmiotów, których nie ma możliwości przenieść przez drzwi wejściowe.