Strona główna » POŁĄCZENIE PROGRAMU HOTELOWEGO Z BOOKING.COM
Ciekawe

POŁĄCZENIE PROGRAMU HOTELOWEGO Z BOOKING.COM

Dla obiektów noclegowych współpraca z serwisem rezerwacyjnym booking.com to w dziesiejszych warunkach branży turystycznej właściwie konieczność. Dla całkiem sporego grona ośrodków wypoczynkowych klienci z tego portalu to niejednokrotnie ponad połowa wszystkich gości. Dlatego nie ma innego wyjścia, jak zaprzyjaźnić się z niekoniecznie prostym i intuicyjnym extranetem. Albo zainwestować w program hotelowy, który sam prześle i odbierze z bookingu wszystko, co trzeba.


Z NFHotel zapomnisz o extranecie

Ręczne uzupełnianie wszystkich danych to zawsze ryzyko popełnienia błędu, który może słono kosztować. Tu się palec omsknie, tam zmęczone oczy coś przeoczą i nieszczęście gotowe. Tymczasem wystarczy zaufać nowym technologiom, żeby cały ten czasochłonny proces nie tylko zautomatyzować, ale też znacząco przyspieszyć. Przeniesienie kilkunastu rezerwacji do extranetu, nawet przez najbieglejszego recepcjonistę, to kwestia paru minut. Tymczasem certyfikowany przez Booking.com NFHotel całą sprawę załatwi w cięgu kilku sekund. I to w taki sposób, że nawet nie ma po co zaglądać do panelu zarządzania obiektem na portalu turystyczno-rezerwacyjnym.

Inwestycja błyskawicznego zwrotu

Skoro taki tani program hotelowy jest w stanie zaoszczędzić sporo pracy i czasu, to nie zaszkodzi przypomnieć o konkretnych korzyściach. Mowa o znaczącym zwiększeniu obrotów, wynikającym zarówno z udostępnienia wszystkich pokoi na bookingu, jak też zadowoleniu klientów z bezproblemowej obsługi – to przekłada się na pozytywne opinie, jeden z decydujących czynników przy wyborze konkretnego obiektu na wczasy, święta czy jakiś długi weekend.