Strona główna » Popularne akcesoria dla graczy – ceny i możliwości
Ciekawe

Popularne akcesoria dla graczy – ceny i możliwości

Zakup dobrej jakości klawiatury czy myszki to dla graczy dobry sposób na osiągnięcie sukcesu. Pojawiające się na rynku nowe tytuły wprost wymuszają na grających posiadanie najwyższej jakości urządzeń sterujących aby sprostać wymaganiom producentów.
Potrzeba coraz większej precyzji sterowania postacią, mnogość funkcji i przyrządów do obsłużenia w stosowanych pojazdach, czy wreszcie niesamowite wprost wrażenia dźwiękowe towarzyszące prezentowanym obrazom czynią zakup odpowiednich akcesoriów dla graczy wprost nieodzownym.
Bowiem zarówno w przypadku grających, jak również fanów filmów zasadniczym problemem jest, aby przygotować się do seansu w należyty sposób. Pokażemy dwa ciekawe akcesoria dla graczy, które nie tylko dodadzą frajdy podczas seansu, ale sprawią, że poczujemy się częścią tego cyfrowego świata.

Dźwięk i wygoda słuchawek dla graczy

Wielokanałowe słuchawki to produkt, który powinien posiadać każdy grający. To odpowiednio wykonane słuchawki nauszne, które sprawiają, że wykorzystujący je lepiej odbiera wrażenia dźwiękowe mające miejsce w grze. A możliwości współczesnych produkcji są naprawdę imponujące. Od wielokanałowego dźwięku, najczęściej w standardzie Digital Dolby, poprzez realistyczne komentarze czy opinie innych grających aż po firmowy czat – te wszystkie elementy mogą wystąpić we współczesnych produkcjach.
I do tego wszystkiego właśnie potrzebne stają się zaawansowane słuchawki dla graczy. A ich oferta w przypadku firmy A4tech nie zrujnuje twojego portfela. Za niezłej jakości słuchawki Tracer Dragon zapłacisz niecałe 60 złotych, a bardziej wymagający 7.1 kanałowy model Hydra nieco ponad 100 złotych. Możemy je z powodzeniem polecić początkującym grającym, szczególnie tym z nieco mniejszym budżetem

Myszka dla graczy – konieczny element do dobrej gry

To chyba najbardziej konieczne akcesorium dla każdego gracza. Dziś prawie nikt z nas nie wyobraża sobie bez niej życia. Nawet ci najbardziej zawzięci miłośnicy klawiatur komputerowych dawno już się z nią przeprosili.
A wszystko dlatego, że sterowanie myszką jest dla każdego grającego naturalne i intuicyjne. Stanowi niejako przedłużenie jego własnej dłoni czy ręki. Dzięki zastosowaniu w myszkach dla graczy sensorów optycznych lub laserowych o rozdzielczości 3200, a nawet 5600 dpi otrzymujemy bardzo precyzyjny (prawie tak samo jak chirurgiczny laser) sterownik.
Dodatkowo wyposażony w wiele dodatkowych klawiszy (również z możliwością programowania) jak i w elementy wpływające na jego wysoką trwałość i niezawodność – np. metalowe, czy aluminiowe prowadnice.
Ceny dobrej jakości myszek dla graczy firmy A4tech wahają się od 70 złotych za model A4tech Bloody V7 do nieco ponad 100 złotych za model A4tech TL9. Do wszystkich tych modeli rekomendujemy zakup odpowiedniej podkładki dla graczy. Wykonamy rozgrywkę bezpiecznie i optymalnie. Oczywiście można poszukać również innych akcesoriów dla gracza, ale opisane powyżej w całości wystarczą.
Wszystkie opisane w artykule akcesoria kupisz w naszym sklepie internetowym techsat24.pl.