Strona główna » Poznaj Brukselę – centrum współczesnej Europy!
Biznes

Poznaj Brukselę – centrum współczesnej Europy!

Bruksela to jedno z najbardziej urokliwych miast w Europie – zachwyca nie tylko swoją zabytkową częścią, ale i nowoczesnymi dzielnicami.
Kojarzona jest przede wszystkim z siedzibą Parlamentu Europejskiego, jest chętnie odwiedzana przez miłośników doskonałego jedzenia, urokliwych uliczek i oryginalnych sklepików. Wyjazd do Belgii wydaje się być idealnym sposobem na spędzenie weekendu w ciekawym miejscu. Zachęca również fakt, że Belgowie są niezwykle gościnni a w samej Brukseli nie brak hoteli i hosteli dla gości.
Czego skosztować w tym pięknym mieście? Bez wątpienia osoby dorosłe powinny skosztować rozmaitych piw, które zachwycają znawców z całego świata. Olbrzymia liczba niewielkich, rzemieślniczych browarów sprawia, że Belgia uważana jest za stolicę światowego piwowarstwa.

Jak dotrzeć do Brukseli?

Podróż do Brukseli nie powinna sprawić nam wiele problemu. Z Polski kursują liczne busy do Brukseli, które szybko i bezpiecznie dowożą podróżnych do miejsca docelowego. Do tej pięknej stoli dostać się można również drogą lotniczą, jednak należy wspomnieć, że bilety lotnicze mogą okazać się znacznie droższe od autobusowych.
Do Brukseli dostać się można także prywatnym samochodem, warto jednak pomyśleć o rozłożeniu kosztów na kilka osób.