Strona główna » Problem z wagą? Sięgnij po nowoczesne metody!
Zdrowie i Uroda

Problem z wagą? Sięgnij po nowoczesne metody!

Zrzucenie nadprogramowych kilogramów jest długotrwałym procesem wymagającym poświęcenia, cierpliwości i samozaparcia. Nierzadko zdarza się, że nasze wysiłki nie przynoszą spodziewanych rezultatów albo po krótkim okresie satysfakcji ze swojego ciała przychodzi rozczarowanie efektem jo-jo. Tajną bronią w walce o idealną sylwetkę jest medycyna estetyczna, a dokładniej – zabieg kriolipolizy. Czym jest innowacyjna kuracja ciesząca się coraz większym zainteresowaniem pań i panów? Sprawdź!

Urządzenia do kriolipolizy Cooltech – zbliż swoje ciało do ideału

W większości renomowanych gabinetów medycyny estetycznej na pacjentów czekają urządzenia do kriolipolizy Cooltech – nowoczesna aparatura umożliwiająca wykonanie bezpiecznego, łagodnego dla ciała i skutecznego zabiegu odchudzającego. Podczas zabiegu do walki z tłuszczem wykorzystuje się zimno. Lekarz przy pomocy specjalnej głowicy chłodzącej zasysa skórę. Podskórne komórki tłuszczowe poddaje się mocnemu zamrożeniu. W efekcie uszkodzony tłuszcz transportowany jest do układu limfatycznego, a następnie naturalnie wydalany. Dzięki miejscowemu działaniu kriolipoliza umożliwia  pozbycie się tłuszczu z najbardziej problematycznych miejsc – podbródka, ramion, pleców, brzucha czy ud.

Czy to jest bezpieczne?

Kriolipoliza nie jest operacją plastyczną, a zabiegiem medycyny estetycznej. Oznacza to, że kuracja nie wiąże się z hospitalizacją, koniecznością stosowania narkozy, rekonwalescencją. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym, łagodnym dla organizmu. Poprawnie wykonana przez specjalistę nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Czy kriolipolizę może wykonać każda chętna osoba? Zanim zdecydujesz się na zabieg, należy skonsultować się z lekarzem, który dokładnie wyjaśni, na czym polega kuracja i przedstawi Ci listę przeciwwskazań. Zaliczyć możemy do nich między innymi ciążę i okres karmienia piersią, chorobę Raynauda, krioglobulinemię, hipoproteinemię, posiadanie rozrusznika serca, schorzenia wątroby.