Strona główna » Propozycja tylko dla aktywnych
Ciekawe

Propozycja tylko dla aktywnych

W dzisiejszych czasach nie tyle sama wiedza ma znaczenie, co sposób w jaki jej używamy. Liczą się nie tylko same informacje czy teoria, ale zdolność ich twórczego przekształcenia. Największą rolę odgrywa kreatywność, a ta w dużej mierze realizuje się obecnie poprzez programy, które pozwalają tworzyć w zupełnie nowym stylu. Klasyczne działania jak malowanie czy projektowanie nabierają nowoczesnego wymiaru. Łączymy tradycję, wiedzę i wyobraźnię z możliwościami, jakie niesie współczesność.

Tworzenie w nowym stylu

Kreatywne osoby, które na serio chcą zająć się wybraną przez siebie dziedziną, używając do tego programów, zainteresują się kursami i szkoleniami online, prezentowanymi tutaj: cgwisdom.pl Oferta CG Wisdom wychodzi naprzeciw rozmaitym potrzebom i projektom, które tylko czekają na naszą realizację. Wraz z pomocą wykwalifikowanych prowadzących i opracowanych przez nich kursów realizacja naszych twórczych zamierzeń okaże się łatwiejsza, niż sądziliśmy.

Nauka w nowym stylu

Żeby tworzyć w nowym stylu, najpierw potrzebujemy nauki w nowym stylu. Otrzymamy ją na kursach CG Wisdom, które oferują prosty język, przejrzyste wykłady, materiały dostępne w formie elektronicznej. Przede wszystkim zaś wiedzę przekazują nam tutaj osoby, które same wykorzystują ją w swojej pracy, a nie znają tylko z teorii (jak to się często dzieje w tradycyjnym nauczaniu).

Przykłady twórczości

W oparciu o szkolenia CG Wisdom opanujemy różne programy. W zależności od tego, czym się interesujemy. Oferta CG Wisdom jest naprawdę bogata. Projektowanie budynków. Digital Painting. Modele do gier. Packshot produktu. Motion design. Flat design. Projekty wnętrz i urządzeń. Programowanie C++. To tylko wybrane zagadnienia, które możemy zgłębiać z pomocą CG Wisdom.