Strona główna » Proste mieszkania z prefabrykatów
Dom i Wnętrze

Proste mieszkania z prefabrykatów

W dzisiejszych czasach domy prefabrykowane bardzo wielu inwestorom kojarzą się głównie z czasami PRL-u, a dokładniej mówiąc z blokami, które wnoszone były z wielkich płyt. Jak powszechnie wiadomo standard takich bloków był bardzo niski, a wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. W chwili obecnej dzięki nowoczesnym technologiom budowlanym prefabrykowane ściany betonowe pozwalają na wznoszenie mniejszych budynków jednorodzinnych. Największą zaletą takiego rozwiązania jest maksymalne uproszczenie inwestycji oraz skrócony czas jej trwania.

Nowoczesne domy z prefabrykatów

Obecnie stawiane domy z prefabrykatów są bardzo solidne, energooszczędne i co najważniejsze stosunkowo tanie. Wśród największych zalet prefabrykatów warto wspomnieć również o olbrzymiej oszczędności materiałów i braku jakichkolwiek odpadów na budowie. Na miejsce naszej inwestycji systematycznie dowożone są potrzebne elementy, które przygotowane i przechowywane są w ciepłych halach fabrycznych. Dzięki nadzorowanej, seryjnej produkcji wszystkie prefabrykowane ściany betonowe wykonane są z bardzo dużą dokładnością.

Bardzo krótki czas budowy

Prefabrykacja jest w dzisiejszych czasach również największą gwarancją krótkiego czasu trwania budowy. Najbardziej czasochłonne jest wykonanie fundamentów, a stawianie ścian może porządnej ekipie budowlanej zająć nawet jeden dzień. Dzięki prefabrykatom całkowicie wyeliminowane zostały wszelkie prace mokre, czyli betonowanie i tynkowanie, które jak powszechnie wiadomo zajmują najwięcej czasu. Inwestując w porządne prefabrykowane ściany betonowe będziemy mogli raz na zawsze zapomnieć o przerwach technologicznych, które są nieodzownym elementem podczas wznoszenia domów murowanych. Prowadzone prace są również całkowicie uniezależnione od warunków atmosferycznych. Łączenie poszczególnych prefabrykatów z keramzytobetonu śmiało może odbyć się praktycznie przy każdej pogodzie. Na rynku można spotkać również prefabrykaty wykonane z drewna, w których przypadku również nie ma niebezpieczeństwa ich zamoczenia. Wszystkie prefabrykowane elementy są „zamknięte”.

Fachowy montaż

Decydując się na budowę z prefabrykatów odetniemy się również od niesolidnych ekip budowlanych, które w dzisiejszych czasach są prawdziwą zmorą. Firmy, które produkują prefabrykowane ściany betonowe oferują przeważnie profesjonalny transport na miejsce budowy oraz fachowy montaż od a do z. Autoryzowane ekipy korzystają wyłącznie ze sprawdzonych procedur, dzięki czemu mamy 100% pewność, że nasz dom stoi na najwyższym światowym poziomie.
Zapraszam po więcej informacji na stronę prefabrykowane ściany betonowe.

wygodne meble do ogrodu oświetlenie led parasole ogrodowe lampion solarny do ogrodu