Strona główna » Regały do zadań specjalnych
Ciekawe

Regały do zadań specjalnych

Fantastycznym sposobem na rozwiązanie wszystkich problemów ze składowaniem produktów są w pełni nowoczesne regały. Odmienią one sposób funkcjonowania zarówno magazynu jak i sklepu, warsztatu czy archiwum. Można je dostosować zarówno do wymagań danej branży jaki i do konkretnej przestrzeni, którą mamy do dyspozycji.

Regały, które wpłyną na efektywność pracy

Odpowiednie uporządkowanie towarów – to krok w kierunku efektywnej pracy. Dzięki znalezieniu dla rzeczy najlepszego miejsca – oszczędzamy nasz czas. Dotyczy to nie tylko towarów czy produktów, ale także narzędzi pracy, także dokumentów.

Propozycja Metalsistem

Niezwykle interesująco przedstawia się propozycja, którą przedstawia producent regałów magazynowych Metalsistem. Oferują oni m.in.:

  • regały mobilne,
  • regały na opony,
  • regały grawitacyjne.

Regały mobilne są dedykowane archiwum, szatniom czy nawet dużym garderobom. To system integralny z regałami SUPER 1-2-3 i UNIRACK. Jego maksymalna głębokość to 600 mm.
Regały na opony nadają się do wszelkich warsztatów, sklepów, serwisów, ogólnie – do branży motoryzacyjnej. Ich wysokość wynosi do 8m. Umożliwiają budowanie antresoli, a ich modułowy charakter sprawia, że można je komponować zgodnie z potrzebami i wymaganiami konkretnego miejsca. Sprawdzą się nie tylko w przedsiębiorstwie, ale także w prywatnym garażu, w którym natychmiast zapanuje porządek. Również są budowane z systemów SUPER 1-2-3 i UNIRACK.
Regały grawitacyjne (przepływowe) natomiast polecane są do składowania produktów o dużej rotacji. To bardzo wygodny system – towary jakby same przepływają, dzięki specjalnie pochylonym prowadnicom z rolkami. Nadają się do składowania towarów różnej wielkości. Wykorzystują technikę FIFO – LIFO.