Strona główna » Jaki rodzaj przepowiedni oferują wróżki?
Ciekawe

Jaki rodzaj przepowiedni oferują wróżki?

Pomoc tarocistek i wróżbitek jest coraz bardziej ceniona w naszym kraju – zazwyczaj zgłaszamy się do nich kiedy potrzebujemy pomocy związanej z niepewną sytuacją zawodową lub kiedy poszukujemy alternatywy na lepsze życie. Wróżka pomaga również w sytuacjach, kiedy blisko nas jest choroba – pozwala spojrzeć w przyszłość i określić, czy uda nam się skutecznie wygrać z chorobą. Jakie rodzaje wróżb mogą zaoferować nam tarocistki?

Tarot – znany i ceniony

Oczywiście najbardziej znana metoda wróżenia jest wykorzystanie kart tarota. W tym przypadku musimy jednak mieć pewność, że karty stawia doświadczona profesjonalistka. Jeśli karty znajdują się w rękach osób niepowołanych czy nieznających ich mocy – może się to obrócić przeciwko nam! Kiedy karty dają niejasne odpowiedzi wróżenie także musi zostać przerwane, gdyż nie ma możliwości poprawnej interpretacji. Podczas stawiania tarota możemy zadawać dodatkowe pytania – ułatwi nam to zrozumienie ułożenia kart.
Wróżki mogą zaproponować też wróżenie z ręki czy tez klasycznych kart.
Jak skontaktować się z wróżką? Wiele wróżek preferuje kontakt telefoniczny – podczas rozmowy zadaje ona klientowi pytania, w międzyczasie układając karty. Taka rozmowa pozwala na wysuwanie wspólnych wniosków. Popularne są również wróżby na telefon. Konkretny horoskop czy wróżbę możemy zamówić na e-maila.