Strona główna » Samochody typu kontener/chłodnia – dzierżawa
Motoryzacja

Samochody typu kontener/chłodnia – dzierżawa

Różni przedsiębiorcy posiadają różnorodne pomysły, które pozwalają na poprawę działalności ich firmy, a co za tym idzie zarobienie jeszcze większej liczby pieniędzy. Przykładem pojazdów, które potrafią w  znaczący sposób wpłynąć na daną firmę przewozową są samochody typu kontener/chłodnia. Dzierżawa owych pojazdów jest bardzo ciekawą formą ich finansowania, która pozwala na swobodę działania i spokojną głowę związaną z utrzymaniem swojej floty. Dlaczego?

 

Samochody typu chłodnia – czym są i dlaczego opłaca się je wynajmować?

 

Samochody typu chłodnia są pojazdami, które pozwalają na utrzymanie stabilnych warunków temperaturowych panujących wewnątrz naczepy. Dzięki temu mogą one przewozić sporą ilość materiałów, które wymagają specjalnego traktowania. Dla niektórych produktów nawet kilka stopni wahania temperatury może sprawić, że zostaną one zniszczone. Samochody typu izoterma/chłodnia utrzymują stabilną temperaturę niezależnie od tego czy na dworze jest mróz czy upał. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą pobierać dobrze płatne specjalistyczne zlecenia polegające na przewozie produktów takich jak mrożona żywność czy specjalistyczne leki.

 

Z tego względu pojazdami bardzo odpowiedzialnymi są właśnie samochody typu kontener/chłodnia. Dzierżawa tych pojazdów jest bardzo korzystna dla każdego przedsiębiorcy. Jest to związane z kosztami jakie niesie za sobą utrzymanie takich pojazdów. Z jednej strony zlecenia są bardzo dobrze płatne, jednak z drugiej w przypadku awarii własnego samochodu naprawy są bardzo kosztowne i niekiedy trudno pozyskać odpowiednie części. Dodatkowo prawo obejmuje częstsze przeglądy techniczne, które są oczywiście płatne. W przypadku dzierżawy wszystkie te obowiązki leżą po stronie wynajmującego gwarantując przedsiębiorcy swobodę działania i comiesięczną stabilność finansową.

 

Zobacz również: kontener chłodnia dzierżawa

 

Podsumowanie

 

Dzierżawa pojazdów specjalistycznych jest jedną z najpopularniejszych form finansowania, na które decydują się przedsiębiorcy. Nie ma w tym nic dziwnego – posiada ona szereg zalet zdejmując chociaż część odpowiedzialności z kierownika firmy TSL.