Strona główna » Ślub i podróż poślubna w jednym!
Turystyka

Ślub i podróż poślubna w jednym!

Śluby na egzotycznych wyspach to ciekawa nowość w branży ślubnej. Oferta taka skierowana jest do młodych, energicznych par, które chcą odejść od tradycyjnych, polskich zwyczajów ślubnych. Jak wygląda ślub organizowany przez biuro podróży? Warto z bliska poznać tę ofertę!

Jak to zorganizować?

Wiele par ucieszy fakt, że całkowitą odpowiedzialność za organizacje ślubu na plaży bierze biuro podróży. To ono przygotowuje miejsce na plaży, zatrudnia profesjonalnego fotografa oraz organizuje obecność urzędnika państwowego, który ślubu udzieli. Młoda para nie musi również martwić się kwestiami pobytowymi – w cenie wyjazdu znajdują się noclegi w wybranym hotelu. Na przyszłych nowożeńców w pokoju czeka zazwyczaj również niewielki upominek. Cena uwzględnia przeloty, transfery z lotniska i na lotnisko, wyżywienie, opiekę rezydenta, ubezpieczenie turystyczne. Zadaniem przyszłej pary młodej jest jedynie odpowiednie spakowanie bagażu oraz stawienie się wyznaczonego dnia na lotnisku. Po ceremonii wszelkie dokumenty zostają wysłane do odpowiednich urzędów do Polski. Ślub na Dominikanie czy Seszelach wydaje się być więc idealnym rozwiązaniem dla par, które nie chcą organizować wystawnego wesela dla całej rodziny.

Jak spędzić czas na egzotycznej wyspie?

Ślub na plaży połączony jest z kilkudniowym pobytem i urlopem na Dominikanie. To świetna okazja do tego, aby poznać odmienną kulturę, kuchnię, odpocząć i się zrelaksować. Podczas pobytu możemy przede wszystkim korzystać z bliskości krystalicznie czystej wody oraz wspaniałych plaż. Jeśli pragniemy aktywnie spędzić czas w wodzie możemy skorzystać z licznych ofert wypożyczalni sprzętu wodnego czy szkółek nurkowania. Osoby pragnące zwiedzić okolicę mogą wypożyczyć rowery, skutery czy samochód. Warto poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z lokalną kuchnią – egzotyczne owoce i potrawy z pewnością podbiją nasze podniebienie!