Strona główna » SOS dla urody
Zdrowie i Uroda

SOS dla urody

Czujesz, że musisz coś zmienić? Najlepiej zacząć od siebie i od tego, jak się sami z sobą czujemy na co dzień. Czasami wystarczy spojrzeć do lustra w łazience o poranku, żeby odechciało się wszystkiego. Podobnie jak przed wielkim wyjściem, gdy nie mamy się w co ubrać, bo wszystkie sukienki i spódnice pękają w szwach. Kiedy pojawiły się te dodatkowe kilogramy? Zawsze zjawiają się nieproszone, niechciane i nieplanowane. Podobnie jak zmarszczki, które staramy się ukryć pod podkładem, ale nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie sobie z nimi poradzić.

W profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej

Problemy z urodą, które przytłaczają i nie pozwalają o sobie zapomnieć, warto przekazać profesjonalistom, którzy proponują szereg rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. Znajdziemy ich tutaj: filine.pl. Ich oferta przedstawia się interesująco i kompleksowo. W Filine proponuje się następujące zabiegi:

  • likwidację zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu,
  • powiększanie, modelowanie ust,

  • wolumetrię twarzy,

  • odżywianie, odmładzanie i lifting skóry z użyciem mezoterapii igłowej,

  • lipolizę, usuwanie tkanki tłuszczowej,

  • usuwanie cellulitu,

  • wampirzy lifting”, czyli zabieg z użyciem własnej krwi (osocza bogatopłytkowego).

Dieta na ratunek

Tym, co warto zrobić jak najszybciej, to jest także wprowadzenie racjonalnej diety, która korzystnie wpłynie na nasz wygląd, zdrowie i ogólną kondycję. Nie chodzi o radykalne odchudzanie, bo ono może być niebezpieczne i powinno przebiegać pod okiem profesjonalnego dietetyka. Ale o mądre nawyki żywieniowe. Unikanie węglowodanów i cukrów, wszelkich wzmacniaczy smaku. Wprowadzenie do codziennej diety różnorodnych warzyw oraz dużej ilości niegazowanej wody.