Strona główna » Spełnij marzenia pacjentów. Urządzenia do depilacji i usuwania rozstępów kupisz na PCZK.com.pl – sklepie z urządzeniami do medycyny estetycznej 
Zdrowie i Uroda

Spełnij marzenia pacjentów. Urządzenia do depilacji i usuwania rozstępów kupisz na PCZK.com.pl – sklepie z urządzeniami do medycyny estetycznej 

Dla jednych marzeniem jest nowy, sportowy samochód i dom na egzotycznej wyspie. Dla drugich poprawa swojego wyglądu i pozbycia się miejsc, które szpecą. Salony kosmetyczne spełniają marzenia swoich pacjentów, którzy zgłaszają się do nich z różnymi problemami. Rozwiązaniem ich jest skuteczny zabieg z pomocą najnowocześniejszych urządzeń do medycyny estetycznej. To przede wszystkim bezpieczne metody, których zabiegi są nieinwazyjne dla ciała pacjenta. Zobacz, co potrafią lasery diodowe i sprzęt do usuwania rozstępów, w oparciu o nowoczesne technologie.

Lasery diodowe do epilacji owłosienia. Urządzenia klasy premium

Lasery diodowe do depilacji to najskuteczniejsza forma pozbycia się owłosienia z ciała. Kilka zabiegów, powtarzanych w odstępach czasu, dają niesamowite efekty i gładką skórę. Nowością jest medyczny laser INITIA. Produkowany w Katalonii przez rodzinną firmę, stanowi przeciwwagę dla najdroższych laserów diodowych obecnych na rynku. Generowana bardzo wysoka moc jest główną zaletą tego urządzenia. To skuteczne narzędzie do rentownej inwestycji dla salonów kosmetycznych. Epilacja całych nóg trwa 30 minut, a niskie koszty eksploatacyjne to brak dodatkowych kosztów dla kliniki, co przełoży się również na zainteresowanie pacjentów tą usługą.

Rozstępy, cellulit i redukcja tkanki tłuszczowej. Bezpieczne metody rozwiązaniem Twoich pacjentów

Urządzenia do usuwania rozstępów znajdują się w ofercie sklepu PCZK. Białe lub czerwone prążkowane ubytki, znajdujące się na brzuchu, pośladkach, udach czy plecach, występują u około 70% kobiet. Dlatego spora ilość pań chce pozbyć się problemu ze swojego ciała. Odpowiedź na ich zmartwienia jest prosta – muszą skorzystać z pomocy salonu kosmetycznego, który za sprawą specjalistycznego sprzętu, usuwa rozstępy na zawsze. Zaawansowane technologicznie aparatury, za sprawą nieinwazyjnego zabiegu w postaci kontrolowanej dawki dwutlenku węgla podawanego podskórnie, gwarantują efektywność i bezpieczeństwo pacjentów.