Strona główna » Sposoby na tani wynajem samochodu w Warszawie
Motoryzacja

Sposoby na tani wynajem samochodu w Warszawie

Warszawskie wypożyczalnie samochodów przeżywają prawdziwe oblężenie. Turyści przylatujący do stolicy nie chcą przemieszczać się po mieście komunikacją miejską, lecz małymi i zwinnymi autami miejskimi, oferowanymi przez wypożyczalnie, a młodzi przedsiębiorcy rezygnują z bankowych leasingów i decydują się na wynajem długoterminowy, który zapewnia im większą niezależność i bezpieczeństwo. Wbrew pozorom, mimo rosnącego popytu na tego typu usługi, ceny w wypożyczalniach regularnie spadają! Wypożyczenie samochodu w Warszawie może być bardzo atrakcyjne cenowo – należy tylko pamiętać o kilku zasadach.

Im wcześniej, tym taniej

Niektóre wypożyczalnie organizują akcje promocyjne, w ramach których wypożyczenie samochodu w Warszawie może kosztować naprawdę niewiele. Wystarczy zarezerwować auto z odpowiednim wyprzedzeniem. To świetne rozwiązanie dla turystów, którzy mają w planach wizytę w Warszawie w określonym terminie – na przykład przy okazji koncertu czy konkretnego wydarzenia sportowego.

Promocje w Social Media

Warto śledzić facebookowe strony wypożyczalni albo tradycyjne witryny internetowe. Często przedstawiane są tam gorące oferty na wynajem samochodów w Warszawie, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Atrakcje dla przedsiębiorców

Właściciele firm, którzy decydują się na długoterminowy wynajem pojazdu, mogą liczyć na specjalne promocje i korzyści. Każda wypożyczalnia samochodów stara się przyciągnąć klienta długoterminowego, dlatego proponowane są dodatkowe pakiety wyposażenia czy atrakcyjne ceny wynajmu, nawet dużego i luksusowego samochodu.