Strona główna » Święta Bożego Narodzenia pod Tatrami
Turystyka

Święta Bożego Narodzenia pod Tatrami

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na świąteczny wyjazd – w ten sposób możliwe jest uniknięcie świątecznej gorączki przygotowań, gotowania, pośpiechu. Wybierając krótki urlop w pensjonacie czy w hotelu możemy liczyć nie tylko na komfortowe pokoje, ale również na doskonałe jedzenie i pełną opiekę. Gdzie warto wybrać się na święta? Oczywiście w góry!

Zakopane czy Bukowina?

Podhale to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – turystów przyciąga nie tylko rozbudowana infrastruktura, ale przede wszystkim majestatyczne górskie szczyty Tatr, które tworzą wspaniałą atmosferę. Warto zastanowić się nad tym, czy pragniemy spędzić czas w Zakopanem czy może w pobliskich miastach – zatrzymując się w tym pierwszym musimy liczyć się nie tylko z tłokiem, ale również z wyższymi cenami za noclegi, posiłki. Dobrym pomysłem będzie zatrzymanie się w pobliskiej Bukowinie Tatrzańskiej. Znajdziemy tam liczne pensjonaty, karczmy i oczywiście możliwość aktywnego spędzenia czasu na stokach narciarskich. W ich pobliżu znajdziemy też liczne wypożyczalnie sprzętu sportowego i serwisy nart.
Pobyt w Bukowinie z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym spokoju i świątecznej atmosfery. Brak tu tłoku, gwary charakterystycznego dla Zakopanego.
Czytaj więcej na willamajerczyk.com.