Strona główna » Szczotki do odkurzaczy Delta
Dom i Wnętrze

Szczotki do odkurzaczy Delta

 

Zastosowanie odkurzacza jest znane chyba każdej osobie. Jednak warto jest dodać, że aby mógł prawidłowo funkcjonować musi być wyposażony jeszcze w kilka akcesoriów. Są nimi przede wszystkim szczotki, które są ostatnim elementem łączącym rurę odkurzacza z ziemią. Dobrej jakości szczotki są obowiązkiem aby zachować idealny proces odkurzania dostosowany do konkretnej powierzchni. Wybierając szczotki warto zastanowić się nad firmą. Przykładowo szczotki do odkurzaczy Delta są jednymi z najczęściej wybieranych szczotek na rynku.

 

Szczotki do odkurzaczy Delta – idealne na panele podłogowe

 

Zastosowaniem każdej szczotki jest oczywiście wciągnięcie zanieczyszczeń, brudu, pyłu czy nawet alergenów i roztoczy do wnętrza rury odkurzacza. Jednak aby robić to efektywnie szczotki do odkurzaczy muszą być odpowiednio zbudowane. Nie każda szczotka nada się do każdego rodzaju powierzchni. Szczotki do odkurzaczy Delta bardzo prosto informują klienta o rodzaju podłogi, która najlepiej nada się w przypadku sprzątania dwóch najpopularniejszych powierzchni. Jednym z nich jest:

 

-Podłoga zbudowana z paneli; w takim wypadku szczotki do odkurzaczy Delta wyposażone są w profesjonalne, gumowe kółka, których pomoc w przypadku odkurzania paneli jest nieoceniona. Po prostu ograniczają one ryzyko zarysowania powierzchni paneli obudową szczotki, a co za tym idzie sprawiają, że odkurzanie jest bezpieczne. W sytuacji, kiedy gumowych kółek by nie było z pewnością zarysowanie paneli byłoby tylko kwestią czasu. Dodatkowo, aby jeszcze mocniej zabezpieczyć panele do wnętrza szczotek montowane jest włosie, które wystaje aż do zewnętrznych warstw odkurzacza. Stanowi ono dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.

 

Szczotki do odkurzaczy Delta – idealne dla dywanu

 

Drugim rodzajem sprzątanej podłogi jest:

 

-Podłoga pokryta dywanem; w przypadku dywanu jedynym słusznym rozwiązaniem są szczotki do odkurzaczy Delta z dodatkiem automatycznie wirującego wałka. Jego zadaniem jest wbijanie się w coraz głębsze warstwy dywanu usuwając z nich wszystkie ,,zaczopowane” zanieczyszczenia, które bardzo ochoczo gromadzą się w takich przestrzeniach.