Strona główna » Technologia VACU THERM – rewolucja w odchudzaniu
Biznes

Technologia VACU THERM – rewolucja w odchudzaniu

Branża wellness coraz bardziej się modernizuje i ulepsza, dostarczając najbardziej wymagającym osobom narzędzia do kształtowania swojej sylwetki. Jedną z największych innowacji, które szturmem opanowały siłownie i salony kosmetyczne na całym świecie, są urządzenia marki Body Space – wysokiej klasy maszyny do ćwiczeń wykorzystujące działanie promieniowania InfraRed. W czym tkwi sukces technologii Vacu Therm? Sprawdź!

 

NIE dla cellulitu i boczków!

Na pierwszy rzut oka trening na urządzeniach produkcji marki Body Space w niczym nie różni się od wykonywania ćwiczeń na bieżni czy rowerku. Jednak po wejściu do maszyny i rozpoczęciu treningu uruchamia się mechanizm wytwarzający naprzemiennie podciśnienie i promieniowanie podczerwone. Komputer kontroluje reakcje organizmu i reguluje pracę urządzenia w taki sposób, aby intensywność treningu była optymalna dla konkretnego użytkownika.

Efekty regularnych treningów są imponujące – cellulit diametralnie się zmniejsza, ilość centymetrów w najbardziej problematycznych miejscach spada, toksyny są wydalone z organizmu, poprawia się krążenie krwi i limfy.

 

Urządzenia VACU THERM w Twojej siłowni

Marka Body Space – światowy lider w produkcji tego typu urządzeń – daje przedsiębiorcom prowadzącym własne ośrodki SPA i siłownie nieocenioną możliwość współpracy. Inwestując w innowacyjny sprzęt, zapewniasz sobie sukces na wymagającym, nieustannie rozwijającym się rynku. Co ważne, firma Body Space nie tylko dostarczy Ci wysokiej klasy urządzenia, ale również otoczy opieką konsultingową na wszystkich etapach działalności, udostępni materiały marketingowe oraz przeprowadzi wyczerpujące szkolenia, nie czerpiąc jednocześnie korzyści z Twoich zysków. Więcej informacji znajdziesz na stronie bodyspace.pl.